Pytań parę... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

maciek79,

Użytkownik Atis dnia Mar 19 2007, 07:15 PM napisał

Już po ptokach, dałam sobie z tym radę, a 1GB to grubo za mało.
BTW, jaki plik odpowiada za lokację Fortu Locke?

[post="56493"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



co do sierżantow to podczas podroży można natknąć się na coś (chyba to jest kobieta) ktora nazywa się Słońce podrozników, czy coś takiego. poddaje ciebie trzem próbom podczas którch trzeba ją pokonać. Pierwszy raz w Port Last, drugi w Never, a trzeci w Warowni. Jak ją pokonasz trzeci raz przyłączy się jako sierżant
Atis,
Już po ptokach, dałam sobie z tym radę, a 1GB to grubo za mało.
BTW, jaki plik odpowiada za lokację Fortu Locke?
Gość_FeeFee*,

Użytkownik Atis dnia Mar 16 2007, 08:04 PM napisał

Dobra, to już zaczyna byc wkurzające. Praktycznie żadna lokacja nie chce mi się wczytac (Studnia Starej Sowy, Zachodni Port, Fort Locke itd.). Podejrzewam brak jakiś plików. I tak, mam dośc gadania 'blablabla nie miałem/am tego problemu'. Jak ktoś zamierza coś tu napisac, to niech mi pomoże, a nie niepotrzebnie kłapie dziobem.

Z Bogiem.

[post="56302"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Czesc. Sprawa z nieładowaniem się lokacji w moim przypadku była taka, że miałem za mało miejsca na twardym dysku - dokładnie na dysku c: Mało to znaczy około 200 - 300 mb. Wówczas większość lokacji w grze nie ładowała się. Kiedy nachodziłem moją postacią na mapę świata, mapa się pokazywała po czym po wybraniu lokacji wciąż stałem na dotychczasowej planszy i nic się nie działo. Usuń jakieś zbędne rzeczy z dysku - 1gb wolnego na c: spokojnie wystarczy do dalszego grania. Mam nadzieję, że to pomoże. Powodzenia
Atis,
Dobra, to już zaczyna byc wkurzające. Praktycznie żadna lokacja nie chce mi się wczytac (Studnia Starej Sowy, Zachodni Port, Fort Locke itd.). Podejrzewam brak jakiś plików. I tak, mam dośc gadania 'blablabla nie miałem/am tego problemu'. Jak ktoś zamierza coś tu napisac, to niech mi pomoże, a nie niepotrzebnie kłapie dziobem.

Z Bogiem.
Strażnik,
Po prostu idź dalej z wątkiem głównym, a Bevil pojawi się w twierdzy. Tak sam z siebie
Atis,
Jak to "Bevil dojdzie później", mam mu zaproszenie wysłac? Nie można go od razu 'wciągnąc'?
Strażnik,
Jako sierżanta na tym etapie możesz jedynie zwerbować Katrionę, która jest w Studni Starej Sowy. Powinnać ją kojażyć. Później dojdzie Bevil i jeszcze jeden koleś imienia którego nie pamiętam.

Co do lokacji, to takowych problemów nie miałem nigdy. (Ja jakieś kurcze szczęście mam )
Atis,
Pytanie inne: jestem już po zabawie w Warowni na Rozstajach, dostałam ją pod swoją opiekę i tu się zaczyna zabawa. Zastanawiam się, kogo mogę zwerbować na swoich sierżantów?
I inna sprawa: czy lokacje, których się długo nie odwiedza (jak na przykład Studnia Starej Sowy czy Zachodni Port) powinny się wczytywac bardzo długo? Tzn. gdy ja pragnę przejśc do jednej z takich lokacji, mam wrażenie, że one wcale nie chcą się wczytac. Można coś z tym zrobic?
Strażnik,
Wchodzisz na gram.pl i tam gdzieś powinien być gdzieś ten plik do pobrania...
Atis,
I tu pojawia się problem, jak mam zaktualizowac, jeśli nie mogę włączyc aktualizatora? :3
Strażnik,
1. O ile pamiętam, już ktoś narzekał na chaos związany z przemianami druida, więc podejrzewam, że kontrolować tego się nie da.
2. Uzupełnię wypowiedź darksamuraia. Sanda owszem, można później taszczyć ze sobą. Przez pewien okres czasu jest on nieaktywny, ale gdy już dostaniesz własną twierdzę, na pewno będzie dostępny.
3. Mam ten sam problem, ale podejrzewam, że ściągnięcie z gram.pl łatki z wersji 1.02 do 1.04 wszystko naprawi Jeśli ją pobierzesz, powiedz, bom ciekawy.
darksamurai,
1. Nie grałem Druidem.
2. Sand przyłącza się do gracza w drugim rozdziale, kiedy nasza postać zostaje oskarżona o spalenie wioski Ember i wymordowanie jej mieszkańców. Potem nie wiem, czy się przyłącza - ja nie próbowałem.
3. Nie próbowałem update'ować.
Atis,
Więc pytań parę mam:
1. Grając druidem, posiada się możliwośc przemiany w zwierzę bądź żywiołaka. Czy w jakikolwiek sposób można kontrolowac to w co się zmieniamy?
2. Jak przyłączyc Sand'a do drużyny?
3. Mam niewielki problem z aktualizatorem. Klikając na ikonkę startową NWN2 wyskakuje mi normalnie okienko, lecz gdy klikam na zakładkę 'Aktualizacja' nic się nie dzieje. Gdy otwieram Autoupdate z folderu z grą wyskakuje informacja o uszkodzonym pliku. Da się coś z tym zrobic, czy trzeba reinstalowac grę?

Z Bogiem.
Wczytywanie...