Ekwipunek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

złodziej,
Ja na koniec gry miałem: miecz przodków 150obr., tarczę królewską, Krush Tarrach, zbroje paladyna, hełm pierwszego paladyna i jeszcze parę rzeczy (amulety i pierścienie tylko nazw pozapominałem )
diego19,
Ja tam tą magie miałem zbugowaną nigdzie i niczym nie mogłem pobłogosławić miecza:(

[Dodano po chwili]

Temat do zamknięcia
Dark,
Miecze błogosławi sie czarem. Po wybraniu ścieżki Innosa będziesz mógł sie nauczyć tego czaru w kapliczkach.
Wiksor,
Ja mam dziwne pytanie, ale musze to wiedzieć. Jak sie błogosławi miecz? Proszę powiedzcie.
diego19,
Łowca@ dobrze mówisz:)
W gothicu jest tyle różnych mieczy , zbroi , hełmów , tarcz i innych rzeczy że prawie każdy ma inny ekwipunek . Jak widać wszyscy co piszecie macie inny ekwipunek:)
Xardas 2006,
No prawie konec gry i mozna go miec
Morra,
Ja probowalem...Choc mialem chrapke na miecz demona,ale punktow mi nie starczylo,bo oszczedzalem na umiejetnosciach i pakowalem tylko w sile.Bardziej do gustu przypadl mi natomiast Krush Tarach.A Morgensternem tez sie fajnie walczy....teki zakrwawiony i...dosc dlugi,wyglada to tak jakby go wloczyl za soba po ziemi .Niestety....500sily sie klania...
Ranger,
Może jednak nie tak bez sensu póki co każdy ma dość różnorodny ekwipunek. Próbował może ktoś walczyć ogrowym morgensternem?
Xardas 2006,
Jak juz to Medivh
Temat tylko zasmieca forum
Ja mialem miecz Wenzela+księżycowe ostrze tarcze Paladyna ,szate korone i pirscien Adanosa i mialem kloc do rzezbienia
Kafi,
Ja mam Gniew Inosa i pancerz orka
Morra,
Ja mialem inny:2 miecze{Katana+Miecz mistrzowski},zbroja paladyna,Korona Adanaosa,Pierscien zycia +50,Pierscien ochrony +10,amulet ochrony+15,ewentualnie tarcza runiczna lub Krush-Tarach.Jak dla mnie tez temat bez sensu
Gość_Guest*,
ja gdy byłem np. w nordmarze to nadal sie zasłaniałem tarczą czaszki i miałem kordelas
Ranger,
Medival xD

Jak dla mnie temat nie ma sensu bo na poszczegulnych etapach gry wszyscy majaw ekwipunku niemal to samo. Ja np walczyłem mieczem króla, zasłaniałem się tarczą króla i nosiłęm koronę Adanosa:P(kto tak nie miał? )
diego19,
Zrobiłem ten temat bo chciał bym wiedzieć jakie rzeczy macie teraz w swoim ekwipunku . Ja np. mam księżycowe ostrze , ciężką zbroje buntownika , hełm pierwszego palladyna i kilka amuletów i pierścieni(adanosa).Medival przepraszam że robiłem błędy teraz juz nie będe
Wczytywanie...