Poradnik Tworzenia zbroi w Aurorze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
A propos początków; Pamiętam moją ,,kampanię" która wyglądała tak:
-Pojawiasz się i tłuczesz się z zombiakami.
-Bierzesz zadanie od kolesia obok (dialog był podstawowy angielski, bo nic nie umiałem)
-Idziesz do pomieszczenia obok, podnosisz z ziemi przedmiot, wracasz do kolesia, i w zamian nic nie dostajesz, bo nie umiałem tak zrobić.

Tak swoją drogą to taki super ,,Ower Powered" przedmiot mozna sobie zrobić, a potem go wziąć zapisać postac, a nie grę i zacząć kampanię, w razie krytycznej sytułacji(przeciwnik, którego nie możemy, a trzeba pokonać).
Bard Card,
Poradnik ten jest stworzony dla graczy, którzy próbują coś stworzyć po raz pierwszy, więc gracz który tworzenie zbroi ma opanowane do perfekcji nie znajdzie w nim niczego przydatnego. Ale każdy kiedyś zaczynał od początku, więc mam nadzieję że moja praca się przyda
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
A więc smok go zaciukał kłami!

Mało ekhem wyjaśniający poradnik bardzo szcerze mówiąc, ale nie zniechęcaj się (i tak jestem idiotą i sam nic nie robię ).
Bard Card,
Witam, w tym poradniku pragnę pokazać graczom całkowicie nie zaznajomionym z edytorem do gry Neverwinter Nights - Aurorą Toolset jak tworzy się zbroję. Tak więc, do dzieła!
  • 3.JPG
  • 9.JPG
  • 5.JPG
  • 4.JPG
  • 7.JPG
  • 6.JPG
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 1.JPG
Wczytywanie...