Koniec Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

drago174,
kurde dalem mu to wszystko ale wezme sprobuje raz jeszcze dam sobie to kodem i moze wtedy zadziala a jak nie to swietny bug


P.S. ma ktos moze save przed wyborem bo mam tez problem z droga Innosa cos mi sie w Trelis zrabalo i nie moge go zdobyc caly czas mam muzyke wojenna a wszyscy juz nie zyja wiec jak by ktos mial save to prosze wyslac na drago174@interia.pl
Ranger,
Zrobię wyjątek i wkleję fragment jakże pięknej solucji:P

Cytat

Nazwa: Idź do portalu z Xardasem
Zleceniodawca: Xardas(numer 7 na mapie)
Przebieg:
Po przyniesieniu Berła, Laski i 5 artefaktów, Xardas poprowadzi nas do portalu, który ma prowadzić do nieznanych krain. Po drodze wszyscy zapominają o reputacjach 100% czy zbrojach paladyna. Po prostu rzucają się na nas buntownicy i asasyni. Droga jest naprawdę długa(niemal do Okary).
Nagroda:
+2500 exp

Nazwa: Otwórz wrota do nieznanych krain!
Zleceniodawca: Xardas(numer 7 na mapie)
Przebieg:
Po przyjściu do portalu, mamy go aktywować.
Nagroda:
+5000 exp

Nazwa: Otwórz wrota do nieznanych krain!
Zleceniodawca: Xardas(numer 7 na mapie)
Przebieg:
Teraz trzeba już tylko uruchomić przejście i uciekać. Koniec dość dobrej gry i genialnej trylogii(mówimy o fabule, pomijamy setki bugów;)).
Nagroda:
+5000 exp


Upewnij się, że zrobiłeś to czerwone
drago174,
Witam

Mam problem zniszczylem artefakty tak jak mowil Xardas i pozniej mowil cos o jakims teleporcie...na zachodzie, ale za pierona nie moge go znalezc...o coz tym biega?? Co wogole jeszcze musze zrobic zeby skonczyc gre...??
Wczytywanie...