Problem z pierścieniem niewidzialności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Yale'mallis,
W grze jset pełno trików, np. każdy moze korzystac ze zwojów, o czym Ornikiel pisał w temacie o chowańcach. Z tego pierścienia i tak długo nie skorzystasz, gdyz jest masa lepszych. Save zaraz sprawdzę i edytuje tego posta.

EDIT

U mnie jest tak samo, ale nie powiedziałbym, że to bug, ten pierscień ma taką właściwość, że raz dziennie pozwala rzucać niewidzialność. To jest tak samo, jak znajdujesz 20 mikstur i możesz je trzymać w jednym okienku, ale gdy jedną odłączysz nie możesz już przylączyc z wiadomych celów. Podsumowujac to nie jest żaden błąd gry, po prostu przeciwnik z niego korzystający nie zdążył zużyć dostępnych mu środków walce przeciwko Tobie.
Ornikiel,
hmmmmm wiesz za podoba mi się zawziętość z jaką męczysz ten pierścień. No dobrze jest to bug. Autorzy nie przewidzieli takiej sytuacji jaką ty rozkminiłeś. Jest ich więcej. np sposobów na załatwienie trudnych przeciwników. To nie jest jakiś wypierdzielony w kosmos pierścień. Olej to i graj dalej. Nie długo i tak go wyrzucisz bo będziesz miał go gdzieś.
To napewno nie jest wina tylko twojej wersji. Tylko błąd autorów. To wszystko. Śpij spokojnie.
Dasaka,
Zdobyłem pierścień niewidzialności i mam w nim cztery ładunki. Jednak jeśli odpocznę i będę miał go w ekwipunku albo na palcu, po odpoczynku pozostanie mi tylko jeden ładunek. Jeżeli zaś wyrzucę pierścień z ekwipunku na czas odpoczynku, to pozostaną wszystkie cztery ładunki. Natomiast pierścień po wykorzystaniu wszystkich ładunków zostaje, a po każdym kolejnym odpoczynku "zdobywa" jeden dodatkowy ładunek (choć gdy straci cztery ładunki, nie ważne w jaki sposób, nie może mieć ich już więcej niż jeden). A gdy wyrzucę taki pierścień, ale bez ładunków i odpocznę, nie zdobędzie nowego ładunku.

Mam więc pytanie: czy to jest może bug?

[Dodano po chwili]

Może inaczej zrobimy. Otóż tutaj umieściłem save po wygranej walce, po której to jeden z napastników (złodziej), zostawił po sobie właśnie pierścień niewidzialności.
Prosiłbym teraz, jeśli komuś się chce, aby ściągnął i wgrał ten save, a potem:
1. Wziął pierścień i go zidentyfikował (Aerie ma zwój identyfikacji),
2. Sprawdził ilość ładunków (ale nie używał pierścienia),
3. Odpoczął, mając przez cały czas umagiczniony pierścień w ekwipunku,
4. Po odpoczynku ponownie sprawdził ilość ładunków.
Będę bardzo wdzięczny, ponieważ wtedy dowiem się, czy tylko moja gra jest zabugowana, czy taka sytuacja występuje także w innych kopiach.
Wczytywanie...