Do czego służy kula przenikania sfer? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Jugg*,
Kule zdobywasz od diabła i bardzo możliwe ze ma ona związek z pokonaniem Zeariee. Komu sie chce może spróbować od razu po uwolnieniu diabła wywalić kule na glebe i wtedy pokonać Zeariee. jeżeli sie wam uda to znaczy że ona jest po prostu do sprzedania:P
Gość_Furgan*,
Kula ta służy do wybawienia tej całej Zieriee z portalu (jest to jedna z możliwości) innych zastosowań nie znaleziono jak narazie
Iluvatar,
Możliwe tylko nadal nie wiem jak tę kulkę wykorzystać
darksamurai,
A nie czasem po uwolnieniu Devila?

Ja też nie wiem, do czego tego służy. Może do przenikania między sferami xD?
Gość_Guest*,
Jak dobrze pamiętam to po walce z Zieree (nie wiem czy dobrze napisałem hehe) gdzieś tam leży
Ekhtelion,
To powiedz mi jeszcze gdzie ja to znalazłem bo jak jużpisałem umknął mi jakoś ten moment .
Iluvatar,
"Kula przechodzenia między sferami" właśnie też nie wiem jak ją wykorzystać
Ekhtelion,
Pytanie w sumie takie jak w temacie. Po którymś z questów lub walk zdobyłem coś co się nazywa kula przenikania sfer albo kula przenikania między sferami. Ot taka niepozorna kuleczka, warta w sklepie chyba jakieś 750sz (czyli żadna rewelacja). Można toto umieścić na pasku ale jakoś nie udało mi się znaleźć żadnego praktycznego zastosowania. Ma ktoś jakieś pomysły?
Wczytywanie...