[Turniej] HoM&M3 2, czyli dogrywka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Ciąg dalszy...

Tamc.,
Winszuję.
Wiktul,
I ja takoż, upoluję kanapkę

[Dodano po 3 godzinach]



Ogromnie dziękuję wszystkim oponentom za grę Tamc., poksusisz się na newsa, czy mam sam zdać relację?
Tamc.,
Ja też gotowy w każdej chwili.
zurikata,
Ja jestem i czekam na gameranger'ze
Tamc.,
Dziś to kończymy, kurna!
Wiktul,


Tamc.,
Niestety. Wyszło na moje.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia czwartek, 10 października 2013, 12:51 napisał

Choć w sumie tego nie widzę, czasem 1 walka trwa 10 min, to jak będzie nas tylu i po moim ruchu będą 3 takie walki, bo ten atakuje tego, ten się broni etc., to będziemy się ruszać raz na pół godziny i w życiu tego nie skończymy. Nie w tyle osób, bez kitu. Z samym komputerem ile czasu się gra na takich mapach, a co dopiero jak każda tura ma być rozgrywana w prawdziwym czasie, a nie z automatu. To nie wypali.

Trzeci Kur,
Wiecie, że tym sposobem prędzej święta nadejdą niż zagracie?
Tamc.,
Czyli jutro się nie zgramy.

Wiciu czwartek wolny, ja też, jeśli udałoby Ci się faktycznie być od 11 i Ati by wtedy znalazła czas, to to jest nasza pora. Ati, czwartek do południa?
Wiktul,
Za pół godziny możemy ciągnąć nasz duel zatem
zurikata,
Jeśli o mnie chodzi, to ciągle się coś zmienia.

W teorii:
- jutro - nie ma mnie, dopiero koło 22 powinienem być.
- czwartek - w teorii od 11 rano powinienem być, ale nie wiem jak to wyjdzie.
- piątek - niby do 13 a później mnie nie ma
- sobota,niedziela - ???
Wiktul,
Czwartek wolny.
Tamc.,
Wiciu, niebawem lecę spać.

Mnie jutro od 12 pasuje spokojnie, Ati ma zajęty czas do 9 30 (o ile dobrze rozumiem), więc kwestia z zurikatą jeszcze?

W ogóle napiszcie najlepiej, jak sprawa wygląda każdego dnia (od rana do wieczora) do końca tego tygodnia, to wtedy łatwiej będzie coś ustalić, niż tak pytać co chwilę o kolejną datę. Może nie będzie trzeba, może (w końcu) jutro nam się uda to dokończyć.
Wiktul,
Lol Jutro to ja mogę i od 7 rano A dzisiaj, jeśli masz apetyt, to się za jakie pół godziny stykniemy na jakiś pozakonkursowy duelik
Tamc.,
Dzisiaj na wieczór Ati nie pasuje. A to może jutro 12/13?
Wiktul,
No a co z dzisiaj? Ja dam radę przed 23. Jutro niedostępny od 16.
Tamc.,
Próbujemy dalej: środa 21-22?
Ati,
Teoretycznie mam jutro tylko do 9.30, więc powinno dać radę.
Wiktul,
Wtedy dopiero wyjdę z treningu, więc bez skrupułów mnie boćcie i grzmoćcie Jeśli bot przetrwa do mojego powrotu i będzie sobą wciąż coś reprezentował, to się podłączę, bo inaczej nie ma sensu, żebyście tracili przeze mnie czas
Wczytywanie...