Problem w Obozie Ao - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

darksamurai,
Cóż... ja takich problemów nie miałem, więc wielkiego doświadczenia w tym nie mam.

Reinstalka to niecałe pół godziny! Skopiuj sobie save'y i tyle. Jeżeli gra sprawia ci przyjemność i masz ochotę w nią grać, to przeinstalujesz .
MikE RADZIK,

Użytkownik darksamurai dnia Feb 25 2007, 04:36 PM napisał

A próbowałeś przeinstalować grę?

[post="55537"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Myślałem nad tym ale to bedzie trzeba usunąć nie tylko dodatki ale i całą grę a nie zabardzo chce mi się instalować wszystko od nowa z tym że już wcześniej przeinstalowywałem bo wogóle mi nie chciało pójść więc jak tym razem wszystko chodziło to myślałem że już jest i będzie ok a tu niespodzianka i w obozie nastąpił krach i naprawde to jest dziwne bo ani sie nie wiesza chodzi z normalną predkością z tymi co da sie pogadać też spokojnie gadam a wejść do doliny ni jak sie nie da wejść ani pogadać z valaną?
Zaproponuj coś innego a ja sie zastanowie czy faktycznie nie przeinstalować.
Dzieki za pomoc POZDRO
darksamurai,
A próbowałeś przeinstalować grę?
MikE RADZIK,
Cześć ! Mam zainstalowane oba dodatki do neverwintera , przeszedłem już raz samego Nevera i pierwszy dodatek i chcąc szybko dotrzeć do drugiego dodatku przypominając sobie wcześniejsze rzeczy korzystam z solucji podanych na tej stronie. Mniejsza z tym,ponieważ mam zainstalowane oba dodatki to do gry używam płytki z drugiego dodatku i wszystko dobrze chodziło aż do chwili kiedy przybyłem do Obozu Ao. Mianowicie w solucji pisze że mam porozmawiać z Valaną i powiedzieć jej że w Oazie potrzebny jest kapłan niestety nie mogę jej tego powiedzieć bo wogóle nie wyskakuje okienko rozmowy,nie wiem dlaczego a druga sprawa to to że jak już zrobie wszystko to co powinienem w tym obozie i chcę wejść do Doliny Wichrów to nie moge wejść i pisze mi że "Wyrószenie w głąb pustyni bez żadnych wskazówek byłoby szaleństwem" pytałem każdego kogo się dało o Dolinę Wichrów i jeszcze raz spróbowałem ale dalej to samo.
Nie wiem gdzie leży problem więc bardzo proszę jeśli ktoś wie o co chodzi niech napisze co mam dalej robić... z góry Dziękuję ... Mike RADZIK POZDRO !!!
Wczytywanie...