Mag Ognia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Javier,
TO nieprawda nauczysz się jej u korrypto jakoś tak ale po zainstalowaniu patchu 1.5 wszystkie bugi związane z umiejętnościami
Rhobar,
Mój kolega powiedział mi, że (W Reddock jest były mag ognia i jego brat nadal jest magiem ognia)I znajduje się gdzieś na pustyni.Problem w tym, że "gdzieś" na pustyni.
Kafi,
Jeśli dasz jednemu z nich pięć artefaktów
Adanosa i berło Varantu dadzą Ci możliwość
największej mocy którą możesz uzyskać w Chramach.


P.S. Jeśli np. wybierzesz stronę Inosa nie będziesz mógł korzystać z Chramów Beliara.
Gość_.*,
Apropo magii ognia, to gdzie mogę się nauczyć czarów Innosa jak meteor i błogosławiony oręż? Tak samo z tymi lepszymi czarami Beliara.
Kafi,
No nie wiem albo szukaj po kufrach ,albo próbuj kupic u magów ognia i wody.
  • images.jpg
złodziej,
Ciekawe bronie są w kufrach bez napisu, może tam się trafi, bo tak normalnie to nie da rady.
diego19,
A gdzie go można znaleźć?
Kafi,
Jeśli chcesz miec tą umiejętnośc zdobądź kostur dominacji.
  • images.jpg
Gość_Guest*,
to jest najgorszy bug w gothicu 3 podobnie jest z tą umiejętnoscią ??? jak by nie takie bugi to gothic by wymiatał
Morra,
A juz sie dowiedzialem...mianowicie maga ognia nie da sie nauczyc...szkoda.

Druid-Runak albo Porgan
ramstein,
nie jestem pewien ale spróbuj u karypto w vengardzie uczy też regeneracji many

mroczny mag uczy tizgar w bakareszu
mag wody saturas w ruinach niedaleko mora sul
Morra,
Osobiscie nie jestem pewien,bo nie zrobilem tego "skilla" ale ja na twoim miejscu zajrzal do klasztoru.Nie jestem pewien ale npewno ktos ci napisze.
Magus,
... mianowicie gram juz troche w gothica III i nigdzie na calej mapie nie spotkalem maga oganie ktory uczy "skilla" Mag Ognia... wie ktos cos na ten temat?
znaczy gdzie sie mozna tego skilla nauczyc, a raczej u kogo:) ????
Wczytywanie...