Pozbywanie się błędu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rivian,

Użytkownik Medivh dnia pią, 06 lip 2007 - 01:37 napisał

Dzieje się tak, bo pierwsze wydanie było wersją 4-płytową. Wydanie z Extra Klasyki jest 2-płytowe. Do tej pory nie wiem jak przebiegła im ta kompresja, ale zbytnich ubytków nie widzę. A ekran proszący o płytę 3 lub 4 rzeczywiście się pojawia, ale gra i tak się ładuje bez problemu

[post="73251"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




dokladnie tak, tez pogrywam na wersji XK, i pyta o plyty 3 i 4 ale ich nie wymaga. peace.
Medivh,

Cytat

Ta gra jest trochę rąbnięta na punkcie płytek... Przy wczytywaniu potrafi się pojawić nawet prośba o 3 lub 4 płytkę!


Dzieje się tak, bo pierwsze wydanie było wersją 4-płytową. Wydanie z Extra Klasyki jest 2-płytowe. Do tej pory nie wiem jak przebiegła im ta kompresja, ale zbytnich ubytków nie widzę. A ekran proszący o płytę 3 lub 4 rzeczywiście się pojawia, ale gra i tak się ładuje bez problemu
Gość_Wojtas*,
Ta gra jest trochę rąbnięta na punkcie płytek... Przy wczytywaniu potrafi się pojawić nawet prośba o 3 lub 4 płytkę! Lol?! Jak nie działa to skopiuj cały folder z drugiej płytki (folder cd2) na dysk C lub D (gra powinna Ci wskazać). Ja tak zrobiłem w wersji ENG. Ale potem grałem w wersję PL, która działała dobrze (pomimo prośby o płytkę 3 i 4...). Wersja to czyste 1.0. Udało mi się ukończyć grę.
Courun Yauntyrr,
Mam Planescape'a z XK i żadnej kartki nie dostałem. Był błąd, że należało zmienić dostęp do CD 2 (bo gra nie widziała płytki pomimo tego, że w napędzie była), ale rozwiązanie znalazłem na stronie pomocy CD Projekt.
Raver,
Witam
Mam pewien problem z Planescapem, mianowicie dośc dawno temu zakupiłem ową grę z serii extra klasyka problem polega na tym, że dodawali do niej kartkę z komendą, którą należało wpisac aby w pewnym momencie nie wyskakiwał błąd. Podsumowując - wie ktoś co i gdzie należy wpisac żeby ten błąd nie wyskakiwał???

Z góry dzięki za pomoc

Nazywamy z głową tematy, nazywamy z głową tematy, nazy....
Wczytywanie...