Gildia wojowników - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_misiek*,
Dzięki
Medivh,
Niedźwiedzie skóry można znaleźć w dużych ilościach w sklepach "ze wszystkim" Przejdź się po 3-4 miastach i powinno starczyć
Gość_misiek*,
Mam problem z Gildia Wojowników...Chamy mnie wywaliły za okradanie gildii. Nawet nie wiem co zakosiłem ale mam nadzieje że to było coś przydatnego lub wartościowego ale do rzeczy żeby przyjęli mnie ponownie musze przynieść 20 niedźwiedzich skór. Gzdie moge znaleźć te niedzwiedzie bo latam po lasach jak głupi i jak dotąd nie widziałem ani jednego???
SOWA22,
będe próbował....
Tril Khaerin,
Musisz zna numerek Questa czy coś takiego i wpisać z kodem, pewnie coś takiego: CompleteQuest xx gdzie xx to numer lub nazwa
SOWA22,
wpisałem i tak jak napisałeś ale i tak się pojawiło:

Script "SysWindwCompileAndRun', line 1:
Missing parameter Quest.
Compiled script not saved!


nic nie rozumiem

[Dodano po chwili]

kurcze nikt mi nie pomoże??
Medivh,
A może wielkość liter ma znaczenie - CompleteQuest
SOWA22,
próbowałem kody : completequest i nic się nie stało pojawiło się że zła komenda
Medivh,
Cóż... Mój kolega po prostu zostawił to w cholerę i nie ukończył gildii wojów. Możesz spróbować zakończyć tą misję na kodach i grać dalej...
SOWA22,
to chyba to... bo też jest strzałak ale nie ma żadnego ciała
co mam teraz zrobić?
Medivh,
Nie wiem czy to jest ta misja, ale mój kolega miał problem z gildią wojowników. W miejscu gdzie była strzałka, miało być ciało (przeczytał w solucji). Ale ciała nie było... Bug, którego nie da się ominąć...
SOWA22,
Już przeszukałem wszystko i nic
Strażnik,
Z autopcji wiem, że w takich sytuacjach należy:
a) przeszukać całe pomieszczenie
b) przeszukać szielety
A szukasz czegoś charakerystycznego.

Zadania tego nie pamietam, więc musisz sobie jakoś poradzić. Jeśli ktoś wie lepiej, niech napisze.
SOWA22,
Sprawa wygląda tak:
-Jacyś ludzie widzieli jakieś światła w nocy i wysłali kogoś aby to sprawdził ten ktoś nie wrócił a ja mam go (ich) odnaleźć.
-Okazuje się że przed jeskinią są 3 Wispy czy jakoś tak... zabijam je i wchodze do jakini w jakini zabijam wszystkie trole i jest zielona strzałka do małęgo pomieszczenia... wchodze i widze na podłodze 3 szkielety i nic się nie dzieje... CO MAM DALEJ ZROBIĆ?
Wczytywanie...