reputacja dla orków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Donovan,

Użytkownik ramstein dnia Feb 22 2007, 08:33 AM napisał

sprki to pomylka byla cos mi komp przymulil i jakos tak wyszło

[post="55213"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




eh ,no ale jeszcze napisałeś też takie pyatnie w dziale "qesty z którymi macie problemy"
a to raczej bład kompa nie był
ramstein,
sprki to pomylka byla cos mi komp przymulil i jakos tak wyszło
Donovan,
+7 zniszcz reddock
+7 zniszcz okare
+7 oddaj vakowi 50 tys
+7 zbierz wszytskie 12 pucharów ognia dla szamana w geldern
+7 zniszcz nemorę
+7 zabij Inoga [Silden]
+ złam opór morr i zniszcz vengard 7+7 ale te zadanie dostaniesz od Kana ,ale mozesz je zrobić wcześniej jesli potrzebujesz reputacji
razem 56 reputacji no i jeszce jeśli w faring pokonasz na arenie wszytskich (radze najpierw sie do mora sul udać ) to bedzie +8 i jeszce tam są dwa zadania na łaącznie chyba 4 repa



no właśnie po co dwa takie same tematy ?!
Ranger,
Po co dwa takie same tamaty?
Morra,
Tez uzywam kuszy ale rzadko.Jak robisz obroty dwoma mieczami to istnieje małe prawdopodobienstwo,ze cie uderzy.Ja ostra jazde z dwoma mieczami rozpoczynam na dobre gdy dosiade katane.Jest ona o wiele dluzsza od innych mieczy i jakby to okreslic...robiac obroty"lepiej bierze".[do Łowca]Sorry,dopiero niedawno dołaczyłem do forum,takze ten drugi taki sam post to pomyłka.Wyluzuj!
ramstein,
jak ty sie pozbywasz ogrów bo na miecze lepiej nie zaczynac więc ja łuku urzywam

[Dodano po chwili]

ej jak masz gg to morzesz podać byloby łatwiej
Morra,
W zasadzie ten oboz jest blizej Silden niz Okary.Koło Silden jest chatka mysliwego Lukjana{jest z ni zwiazane zadanie"Zanies futra do młyna"} idz na wzniesienie tam Bedzie 5 niewolnikow.
ramstein,
spoko większość wiem ale niektóre sa przydatne powiedz mi jeszcze jedno ci niewolnicy to ci co są w tym dużym obozie koło okary
Morra,
Idz do Faring i zawalcz na arenie.W Silden musisz wsypac Inoga i zabic Anoga,zabic niewolnikow ktorzy uciekli z Silden.Zabij Sanforda w Monterze i zniszcz buntownikow stacjonujacych wokol Montery.Przynies Yorikowi 20 paczek z bronia i sprowadz z wiezy na dziedziniec nieposlusznego orka Follecka{Montera}.Wybacz wiecej nie wiem,bo nie gralem jeszcze po stronie orkow.
ramstein,
jak ktoś wie moze mi powiedzieć jak zdobyć reputacje u orków poza likwidacją okary redok i nemory oraz buntowników koło montery i szpiegów phila i saforda
Wczytywanie...