Gothic 3 a Vista - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sindri*,
Z własnych doświadczeń wiem, że Vista żre mi równo 1 GIGA RAM'u Więc w Gothic 3 nie ma co grać jak się ma mniej niż 2GB.

A stare gry? No Doom 3 mi chodzi, ale np taki Black & White 2 już nie oO, a chyba nie powiecie, że jest starszy. Vista to jeden wielki crap! Nawet Wiedźmin na niej nie ujdzie bez zainstalowania tysiąca łatek.

Nie wiem jak Wy, ale ja poczekam, aż Microsoft wyda na świat nowego windowsa, to może wtedy vista będzie w miarę znośna.
jasia,
Też mam Viste i Gothic III chodzi bez zarzutów. Problemy pojawiają się kiedy mamy starsze gry, więc trzeba trochę pogrzebac w necie za odpowiednimi patchami.
Poza tym jest ok
deterVEON,
Mam vistę 64 bit i nie narzekam gram w gre Half Life z 1999 roku i mi chodzi gothic 3 tez chodzi bez problemow.
diego13,
Ja ma viste
1 GB RAM
karta GeForce 8400 M

Chce zmienic na XP ale nie wiem czy sterowniki mogą być te same jak do normaknego PC-ta.....
Javier,
Tez kiedyś miałem Viste ale zmieniałem na XP bo na visie gra skończyła się na ładowaniu po prostu żal

[Dodano po chwili]

Użytkownik Guest dnia pon, 08 paź 2007 - 21:31 napisał

Nie macie kochani pojęcia o viście może z ramu bierze mi ze 100 mb więcej ale z procka mniej od xp a gry w viście chodzą mi wszystkie nawet te stare jak half life 1 pozdrawiam i przestrzegam przed wydawaniem opinii przed sprawdzeniem na własne oczy

[post="87824"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz co normalnie żal bo na viście zje*** się zawsze pasek menu itd i po 1 co 10000 gra chodzi na viście to jest badziew
Taramelion,
To kwestia sterowników, oraz tego, że najzwyczajniej na świecie G3 ma mnóstwo błędów.

Mam podobnego kompa do Figiel oraz Daro 1410
i nie mam problemów.

[Dodano po chwili]

Postarajcie się o zaktualizowanie gry patchem Gothic 3 Community Patch 1.5
I zaktualizujcie Viste.

Sprawdźcie czy macie najnowsze sterowniki do grafy podpisane pod Viste.
Figiel,

Użytkownik Daro 1410 dnia wto, 20 lis 2007 - 21:00 napisał

Niestety mam powazne problemy z Gothic 3 na Viscie . Gra troche pochodzi a nastepnie system ją wywala informując o błędzie pamięci . Niewiem co jest niewiem co się dzieje niewiem co mam robić ??

Przepraszam gorycz mnie przepełnia przy moim konfigu gra powinna "płynac" a tak niestety niejest :

Gigabyte MA790FX-DQ6
AMD ATHLON 64 X2 6400 2x3,2G
4Gb ram PC6400
Gforce 8800GTX
Vista ULTIMATE 64bit

no i ORGINALNY Gothic 3 

[post="94018"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja mam identyczny problem, ale trochę inną konfigurację.
Intel Core 2 Quad
ATI Radeon HD 2900 XT
Creative SB X-Fi
4 GB RAM
Vista Ultiomate 32

Gra chodzi idealnie na największej rozdzielczości (mam 24'' monitor więc to naprawdę ładnie wtygląda)ze wszystkimi szczegółami .... ale przez 5 min, czasem 10 - bardzo różnie. W końcy grę wywala.

Czy coś można z tym zrobic?
Proszę o pomoc!!! (oczywiście system oryginalny a Gothic - wersja kolekcjonerska)
Gość_Daro 1410*,
Niestety mam powazne problemy z Gothic 3 na Viscie . Gra troche pochodzi a nastepnie system ją wywala informując o błędzie pamięci . Niewiem co jest niewiem co się dzieje niewiem co mam robić ??

Przepraszam gorycz mnie przepełnia przy moim konfigu gra powinna "płynac" a tak niestety niejest :

Gigabyte MA790FX-DQ6
AMD ATHLON 64 X2 6400 2x3,2G
4Gb ram PC6400
Gforce 8800GTX
Vista ULTIMATE 64bit

no i ORGINALNY Gothic 3
Medivh,
Nc. normalnie... Spójrz jeden post wyżej...
Gość_Guest*,
czy jest ktoś kto gra w gothica 3 z vistą 64 bit?
Taramelion,
1. Na laptoku dużo nie pograsz

2. Panowie, mam nie gorszą konfigurację od tej:

Cytat

- Intel Core2 Duo E6400 2,13 GHz
- Asus P5-E SLI nVidia nForce 650i
- Gigabyte GeForce 8800 GTS 640 MB
- 2 GB RAM Kingston 800 MHz Dual

A śmiem twierdzić, że nawet troszkę lepszą. Mam Viste64 i wszystko jest dobrze. A nawet lepiej..
Gość_Konradex*,
Witam Wszystkich.

Mój problem z G3 zapewne ma coś wspólnego z Vistą. Gdy wcześniej grałem w G3 przy systemie XP wszystko było cudownie, ale postanowiłem zmienić system na Vistę, aby go przetestować i tu pojawił się problem. Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu jej, gra się wczytuje i gdy już pasek stanu pokazuje że wszystko jest prawie ukończone, wywala mnie z programu z błędem: " Memmory allociation summary " czyli zapewne coś nie tak z pamięcią.

Mój sprzęt to:
Laptop HP Pavilion dv 9289ea
Intel Core Duo 1,83Ghz
RAM: 2046MB
GeForce Go 7600 512MB
Vista Home Premium

Przerabiał ktoś z Was taki problem?

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Konradex
lukis2012,
Mój kumpel ma Viste i mu gothic 3 nie chodzi(ma oryginalnego gothica)
Gość_Guest*,
Nie macie kochani pojęcia o viście może z ramu bierze mi ze 100 mb więcej ale z procka mniej od xp a gry w viście chodzą mi wszystkie nawet te stare jak half life 1 pozdrawiam i przestrzegam przed wydawaniem opinii przed sprawdzeniem na własne oczy
Ekhtelion,
To co najważniejsze w tym temacie powiedział już Dark_hunter.
Bezimienny Michał,
Jak zrobia poprawki na Viscie to nowe gry beda moze lepiej wygladac ale chodzic lepiej niz na XP to niebeda. Vista ma wieksze wymogi przez co chlonie wiecej mocy procesora i pamiec ram, a roznice to widac szczegolnie w Gothicu 3 gdyz on chlonie ogromna ilosc pamieci ram, a poniewaz Vista zzera troche wiecej mocy to dla gry zostanie jej troche mniej niz w przypadku xp, i przez to np taki Gothic bedzie sie jeszcze bardziej mulic.
Ekhtelion,
To są przykłady gier które są robione pod DX10. I przestrzegam wszystkich przed nazywaniem Visty badziewiem.
Pasoro,
Nom, ostatnio czytałem w CD-ACTION, że na Viście wolniej chodzą gry i muli kompa jak powiedział bezimienny Michał... Ja sobie za kilka dni kupuję nowego kompa. Takiego jak Cronos tylko ciutkę lepszego... I się zastanawiam czy kupić z Vistą czy z XP..... Ale chyba kupuję z XP, bo o ten system jestem spokojny.... I boję się, że jak kupię z Vistą to mi Gothica będzie zamulało i wogóle gry.... jak Fable 2, Assassin's creed itp


Bezi'emu chyba chodzi, że te gry to są na Viste nie?
diego19,
Sorry ale nie rozumiem cię
Gość_bezi*,
crysis, hellgate london, shadowrun... Czy nikt nic nie wie o dx10???
Wczytywanie...