Kod do skarbca kolekcjonera - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Jugg*,
możesz wczytać ponownie zapis lub jak chcesz sie bawić możesz kupić u Sanda (a może kogoś innego ) butelkę na mikstury, następnie znaleźć jakiś zbiornik wodny z którym możesz interaktywować i napełnić butelkę

problem w tym że chyba takiego zbiornika nie ma
Gość_King*,
513
Gość_Stefanero*,
Witam
Posiadam problem z tym questem ponieważ użyło mi sie kuli ognia na parterze i nie mam już tam miednicy i wazy z wodą, czy istnieje jakiś sposób zgaszenia tego ognia w kominku bez tego ?
darksamurai,
Problem rozwiązałem zanim napisałeś rozwiązanie, ale dzięki. Powodzenia mi nie trzeba - Leldon to frajer.
Strażnik,
Cofnij się na parter i idź do kwater służby. W jednym z pojemników powinieneś znalesc pustą butelkę. Mając butelkę używasz beczki z wodą, która powinna tam być. Masz teraz butelkę wypełniona wodą. Wracasz z nią do kominka i w rozmowie powinna być opcja ugaszenia ognia. I masz klucz. To tyle i powodzenia w walce
darksamurai,
Może nie chodzi tu dokładnie o kod, ale chodzi mi tu o to samo zadanie. Mam problem, bo by otworzyć skarbiec kolekcjonera, trzeba posiadać dwa klucze i wstukać trzycyfrowy kod, którego rozwiązanie zostało podane powyżej. No właśnie, dwa klucze. Kod wstukałem, jeden z kluczy znalazłem przy ciele kolekcjonera. Zostaje jeden klucz, który najprawdopodobniej znajduje się w kominku. Jeżeli jest tam, to nie mogę go wziąć. Za każdym razem, kiedy próbuję sięgnąć do tego "czegoś", co tam jest, wynik jest negatywny. Od czego to zależy? Przy kominku mogę szperać tylko główną postacią(nawet, jak klikam innymi towarzyszami na kominek, to przy kominku "szpera" główna postać). Po wypiciu mikstury kociej zwinności mam 19 zręczności, a test nadal jest nieudany. Jak zdobyć ten klucz?
Nazin,
5 1 3 nie specjalnie trudne
skoro jak byś zabrał pierwszrej 5 i nic jej nie zostało to tam musi być 5, jeśli weźniesz ostatnią to w sumie będzie 6, a wiesz że w sumie jest 9 czyli ostatnia musi być 6, a skoro w sumie jest 9 to druga liczba musi być 1 bo nie ma innej możliwości
Jav,
Mam problem u kolekcjonera nie mogę się dostać do jego skarbca klucz mam ale nie mogę sobie poradzić z 3 cyfrowym kodem nie wiem jakie cyfry się kryją pod tym tekstem … We trzy zebrane, dziewięć damy / Ostatnią weź, to będzie sześć / Pięć pierwszej zabierz, nic nie zostanie… Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Wczytywanie...