Umiejętności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
Ja podlazłem do thorusa ledwo co sie obrócił i dostałem po łbie
Archol,
Taa, Ty chociaż od Kruka a ja dostałem po gębie od jakiegoś nędznego szkodnika . Ale byłem wtedy młody, można mi to wybaczyć .
Donovan,

Użytkownik Cronos dnia Feb 20 2007, 03:32 PM napisał

W trybie skradania musisz do kogoś podejść od tyłu. Następnie naciśnij kombinację klawiszy odpowiadzialną za akcjię (Ctrl + kursor up jeśli nic nie zmieniałeś) i wyciągaj z ekwipunku innegokolesia to co ci się spodoba z tym że bez drugiego poziomu w kradzieży nie ma nawet co próbować bo raczej się nie uda.

A i jeszcze jedno. Nie da się okraść osób z unikalnymi imionami (chyba że chudopachołki). Więc Thorusa czy Skorpiona raczej nie obrobisz.

[post="55075"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




hehe wiem coś o tym... próbowałem okraść Kruka, i bum w łep [ oczywięcie to ja upadłem wtedy] naszcześciee miałem save
Cronos,
W trybie skradania musisz do kogoś podejść od tyłu. Następnie naciśnij kombinację klawiszy odpowiadzialną za akcjię (Ctrl + kursor up jeśli nic nie zmieniałeś) i wyciągaj z ekwipunku innegokolesia to co ci się spodoba z tym że bez drugiego poziomu w kradzieży nie ma nawet co próbować bo raczej się nie uda.

A i jeszcze jedno. Nie da się okraść osób z unikalnymi imionami (chyba że chudopachołki). Więc Thorusa czy Skorpiona raczej nie obrobisz.
Archol,
Musisz kliknąć na niego skradając się. Oczywiście nie może Cię on wcześniej zobaczyć.
edd,
Mam taki problem mam 5-6 Poziom. Skradanie się, Mistrza w Broni 1H. (1recznej). I KRADZIEŻ na 2 poziomie. I tu jest problem jak okraść kogoś? Podchodze do gościa i nic, klikam na niego i ''w'' i jest tylko rozmowa. O co chodzi? Czy moze mi ktos wyjasnic jak okrasc kogos np z miecza albo czegos co nosi?? POMOCY!!!

P.S. Nie dodawałem nic z atrybuty z poziomów.
Wczytywanie...