Problem z uruchomieniem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Muszę ten temat ożywić, gdyż ja w powyższych radach rozwiązania problemu nie znalazłem. A problem jest prosty, pokrewny przedstawionemu w pierwszym poście - raz się gra zacięła, teraz za każdym razem przy zacięciu trzeba wychodzić przez ctr+alt+del i wyłączać z konsoli, co powoduje ponowne inicjalizowanie. Co więcej, praktycznie przy każdym wczytaniu zapisu w trakcie gry, zawiesza się ona i trzeba wyłączać przez konsole. Nie ma chyba wersji nowszej od 2.6, próbowałem z tymi plikami z autostartu i nie pomogło. Również uruchamianie przez oddzielną ikonę.
Artistic,
jest na to skuteczny ssposob... w kataloku z gra znajduja sie dwa pliki vdfs ktore przy uruchomieniu gry z autorunu ulegaja zmianie i przez to gra nie dziala poprawnie... wystarczy po pierwszej instalacji skopiowac te pliki w bezpieczne miejsce a gdy gra sie zepsuje to podmienic pliki na te skopiowane... to zalatwia problem
marcineczek22,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pon, 31 mar 2008 - 11:31 napisał

Gdy uruchamiasz grę z autoruna zawsze się skopie, trzeba z ikonki (sam nie wiem czemu) mam orginalnego gothica NK wersji 2.6




Zgadzam się jednak kolega mój twierdzi ze w internecie są gdzieś łatki które to naprawiają warto zassać ( jak znajdę podam adres zainteresowanym) Jak by ktoś je znalazł proszę o powiadomienie na pw .
Redhorn Steelaxe,
Gdy uruchamiasz grę z autoruna zawsze się skopie, trzeba z ikonki (sam nie wiem czemu) mam orginalnego gothica NK wersji 2.6
Gość_nefaus*,
noo,ja też mam ten poblem,tyle że uruchamiam pierwszy raz inicjalizacja trwa pół godziny i niewiem kiedy sie skonczy (celeron D 2,80 ghz,1 gb ram)MSG
ziomek,
Miałem też ten problem ale po jakimś czasie przestała się wyłączać
Archol,
Za każdym razem wyłączałem poprawnie ale mimo to konfiguracja się uruchamiała. Ale zainstalowałem jeszcze raz NK i teraz jest już ok. A ponieważ problem już rozwiązany to temat można zamknąć .
dark_hunter,
Zawsze jak gra nie została zamknięta poprawnie to musiałem przez ten proces przejść. Spróbuj ją włączyć i zamknąć poprawnie i sprawdź jak się wtedy uruchomi. Jeśli nadal będzie się tak uruchamiać to nie wiem czemu.
Archol,
Mam problem podczas uruchamiania Nocy Kruka. Jeżeli ktoś grał w dodatek to wie, że przy pierwszym uruchomieniu odbywa się inicjalizacja i konfiguracja wirtualnego systemu plików. U mnie jednak proces ten odbywa się przy każdym uruchomieniu gry! Jest to niezwykle niewygodne gdyż trwa to bardzo długo . Dochodzi do tego fakt, że nie wiedzieć czemu Gra zaczęła mi się niespodziewanie wyłączać i podczas ponownego uruchamiania znowu muszę czekać na ukończenie konfiguracji . Dawniej nie miałem tego typu problemów. Proszę o pomoc. Dodam, ze posiadam oryginalną wersję Gothica II i Nocy Kruka, mój system to windows xp professional.
Wczytywanie...