Genasi w oficjalnej kampanii. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

skottie,
Wszystko jasne. Dzięki.
Lionel,
Dzieje się tak, ponieważ umiejętności klasowe łowcy to – Koncentracja, Rzemiosło: Alchemia, Rzemiosło: Pancerz, Rzemiosło: Pułapki, Leczenie, Ukrywanie się, Nasłuchiwanie, Wiedza, Skradanie, Parowanie, Przeszukiwanie, Zakładanie pułapek, Spostrzegawczość oraz Sztuka przetrwania.
Czyli, jak widać, brak typowo socjalnych zdolności, jak wspomniane wcześniej.
skottie,
Dzięki.

A jeszcze mam nieco powiązane pytanie. W tym poradniku > http://gexe.pl/neverw...art/2140,lowca < wyczytałem, że wybór profesji łowcy, skutkuje mniejszą ilością opcji podczas prowadzenia dialogów. Dlaczego tak się dzieje?
Lionel,
Sama rasa nie powoduje w podstawowej kampanii zaniku opcji dialogowych, większe znaczenie mają umiejętności społeczne, jak perswazja, zastraszanie, blef itd.
skottie,
Hej
Posiadam NWN2 razem z trzema oficjalnymi rozszerzeniami. Nigdy wcześniej w tą grę nie grałem. Z tego co wyczytałem, dodatkowe rasy dostępne w dodatkach nie były wcześniej częścią oficjalnej kampanii, ale po zainstalowaniu tych dodatków, stały się.
No więc mam pytanie, czy wybór np. genasi powietrza do oficjalnej kampanii nie będzie skutkował jakimiś "brakami" w stylu: mniej opcji dialogowych itp.?
Chcę sie tylko upewnić.
Wczytywanie...