lista nauczycieli rzadkich umiejetnosci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wartin,
U Jawier'a w Redock można się sporo nauczyć
Gość_Xardas*,
u marika monterze możesz sie nauczyć walczyć po mistrzowsku mieczami ale najpierw musisz z nim pogadac
bezio,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ravenica Darial dnia sob, 18 kwi 2009 - 15:41 napisał

Muszę cię Deny niestety rozczarować ale to nie jest Gothic 2 noc kruka. W trójce nie ma kamiennych tabliczek. Tak mi się przynajmniej zdaje.



Musze cię zmartwić Ravenica Darial ale są i to dużo (najwięcej chyba w geldern ,najszybciej je zdobyć na arenie) no i jest kilka rodzai tabliczek pozdro 4 all
Ravenica Darial,

Cytat

gdzi kupić kamienne tabliczki bo jusz tak dłuzo szukałem i dalej nic.wiecie gdzie są na 100% tabliczki tylko żeby tam były


Muszę cię Deny niestety rozczarować ale to nie jest Gothic 2 noc kruka. W trójce nie ma kamiennych tabliczek. Tak mi się przynajmniej zdaje.
Gość_deny11*,
gdzi kupić kamienne tabliczki bo jusz tak dłuzo szukałem i dalej nic.wiecie gdzie są na 100% tabliczki tylko żeby tam były
Gość_bezimienny bohater*,
gdzie mogę sie uczyć lancy z energii???????
Wiolcia,
dzieki

a regeneracje many uczy jeszcze Saturas
Redhorn Steelaxe,
Nijaka, jej nie ma
A przynajmniej nigdzie jej nie znalazłem a też mnie owo zagadnienie zainteresowało (nigdzie w sensie szukając w internecie, nie latając po mapie jak głupi )
Co do walki na dwie kosy, uczy praktycznie każdy asasyn, żeby mieć mistrza trzeba wejść do Ishtar
Wiolcia,
wlasnie, jaka umiejetnosc kryje sie pod "?"
ToNight,
Ja sie nauczyłem w Ben Erai u strażnika kopalni(nie pamiętam jak sie nazywał),
wcześniej musisz zrobić jakąś misję
Piotreq,
Hehe, wystarczy poszukać..bo już takie pytanie było
Ja wiem, ze Nasib(strażnik Gonzalesa).Reszty nie pamiętam xD
Bajeczny,
U kogo mozna sie nauczyc wladania dwoma mieczami?Dzieki
Javier,
Ja mam problem z jedną umiejętnością ściągnąłem patch 1.5 i chodzą mi zbugowane umiejętności tylko nie umiem znaleź nauczyciela pomóżcie
Gość_Guest*,
dzieki morra. a tak wogule to fajnie sie nazywasz:)
Morra,
Mozesz uzyc tylko jesli sie ich nauczyles.Jak tak to wez na ksiege czarow i kliknij lpm na dany czar{powinien byc zaznaczony kolorem jesli sie go nauczyles}i mozesz go rzucic na dany cel.Zeby nie musiec ciagle otwierac ksiegi to zaznacz to jakims klawiszem numerycznym np.2 czy tam jaki tobie pasuje.Jakby cos nie tak to pisz..
Gość_Guest*,
a jak mam uzyc tych czarow bez zwoi jak w kufrach i skrzyniach jeszcze nic ciekawego nie znalazlem odpisz morra
Ranger,

Cytat

Czy to znaczy , ze w ktoryms momencie gry moge zresetowac i na nowo rozdac statystyki ?O_o

[post="55378"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie
picior,
[QUOTE]


Czy to znaczy , ze w ktoryms momencie gry moge zresetowac i na nowo rozdac statystyki ?O_o
Morra,
Zwoi nie dostaniesz u zadnego handlarza.Musisz liczyc na kufry i skrzynie.Ja np. niektore zwoje tylko raz mialem na cala gre{np.burza gradowa,babel czsowy}No chyba,ze dysponujesz wystarczajaca iloscia prastarej wiedzy...zeby sie czegokolwiek nauczyc.Niektorych czarow mozesz sie nauczyc dopiero,gdy wybierzesz jedna z "drog"{mam na mysli oddanie artefaktow}.Ale jesli chodzi o deszcz ognia to mozesz sie go nauczyc przy chramie innosa.
Ranger,

Użytkownik Guest dnia Feb 18 2007, 09:20 AM napisał

ej a te zwoje z najlepszymi zakleciami to gdzie one sa,prosze o odpowiedz

[post="54917"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja znajdowałem w skrzyniach ale nie porzywiązywałem do tego zbytniej wagi.
Wczytywanie...