mapy w gothic3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Donovan,

Użytkownik ramstein dnia Feb 22 2007, 10:20 AM napisał

3 godziny szulałem głupiego grobowca a sie okazało że ale dość daleko od wskazanego miejsca najlepiej było oglądac mape normalna wtedy lepiej sie trafiało

[post="55218"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




grobowiec Bareka[ czy jakoś tak] cały dzień go szukałem
trza pamiętać że ta kreska to jest miejsce przodka , wejście do grobowca jest troszke dalej więc trza myśleć przewidywalnie
ramstein,
3 godziny szulałem głupiego grobowca a sie okazało że ale dość daleko od wskazanego miejsca najlepiej było oglądac mape normalna wtedy lepiej sie trafiało
Elldred,

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 21 2007, 02:14 PM napisał

Jest dobra ale ma setki lat więc trochę inne ukształtowanie terenu i inne ścieżki przedstawia

[post="55170"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A to w sumie zabawne . Twórcy dbają o takie szczegóły ja ukształtowanie terenu na mapie a NPC'ki (nie wspominając o tym że i nam może się to zdarzyć )podczas qestów zapadają się pod ziemie i ani myślą wracać
Ranger,

Użytkownik ramstein dnia Feb 21 2007, 10:41 AM napisał

nie uważacie przypadkiem że mapa grobowców jest troche nie dorobiona:)

[post="55158"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jest dobra ale ma setki lat więc trochę inne ukształtowanie terenu i inne ścieżki przedstawia
ramstein,
nie uważacie przypadkiem że mapa grobowców jest troche nie dorobiona:)
Xardas 2006,
Mi też się nie wczytuje ale słyszałem ,że tej stronki już dawno nie ma
Ranger,
Kerth ci ją daje w czasie wykonywania zadania "Moc Przodków"
SmokLares,
mapa grobowców ?? a gdzie ja zdobyć??
Ranger,
Mapa wykopalisk
Mapa grobowców
Mapa ogólna
Innych chyba nie spotkałem
slawtt,
siemka
mozecie podac wszystkie mapy z g3 jak sa jakies wogolepomocy dzki tylko nie ogolna najlepiej wszystkie jakie sa ok
dzki nra
Wczytywanie...