Pierwsze spotkanie z Axlem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
OK, już wiem. Sry, podałem ci nie ten skrypt. Wykorzystaj rs 10a_moire_state(8).
Gość_Melcor*,
Jestem po podpaleniu straży miejskiej. To miało być moje pierwsze spotkanie z Axlem. Klikając na niego nie pojawia się okno rozmowy tylko jego wypowiedź że nie ma teraz dla mnie czasu i żebym, poszukał Moiry jeśli mam więcej pytań.
Lionel,
Potrzebuję więcej szczegółów. Po jakim zadaniu od Moiry jesteś, pełną nazwę proszę. No i ile słów zamieniłeś z Axlem, coś tam powiedział, a może już otrzymałeś od niego zadanie, a to przeoczyłeś.
Gość_Melcor*,
Niestety nie zadziałało.
Lionel,
Możliwe, że skrypt nie zaskoczył. Zaznacz swoją główną postać i włącz konsolę. Uruchom tryb kodów, a potem wpisz rs 10c_moire_ck(8).
Gość_Melcor*,
Czy ktoś może mnie poratować? Otóż po tym jak Moire kazała mi iść na pierwsze spotkanie z Axelem, on mówi mi że nie ma teraz dla mnie czasu i jeśli mam jakieś pytania to mam się zgłosić do Moiry. Natomiast kiedy idę do niej ona mówi, żebym nie zawracał jej głowy bo Axel już na mnie czeka. Ktoś wie o co chodzi? Jestem w I akcie i nie mam pojęcia co mam teraz zrobić bo bez rozmowy z Axlem główny wątek jest zablokowany.
Wczytywanie...