Gothic III Utracone Save - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Powinienem wywalić ten temat przynajmniej na wysokość stratosfery i poczęstować punktami karnymi, ale to zawsze zdążę zrobić. Tymczasem najpierw, kolego Tomku, przytoczę Ci podpunkt nr 10 regulaminu forum, z którym powinieneś był się zapoznać:

Cytat

Podczas pisania tematu:
Pamiętaj, aby być konkretnym. Swój problem opisuj dokładnie, nie szczędząc podawania szczegółów. Dzięki temu więcej osób będzie mogło ci pomóc.
Pamiętaj, by odpowiednio nazwać temat. NIGDY nie nazywaj tematu: „pomocy”, „problemik”, „help”. Nazwa tematu ma mówić o czym ten temat jest. Ułatwi to zarówno życie tym, którzy chcą ci pomóc, jak i tym, którzy będą szukać odpowiedzi po tobie.
Bądź uprzejmy i kulturalny, a będziesz mógł oczekiwać od innych tego samego.
Nie oczekuj odpowiedzi w ciągu sekund ani minut. Nieraz musi upłynąć trochę czasu nim ktoś będzie w stanie ci pomóc.


Zechciej więc odpowiednio zmienić nazwę tematu, opowiedz dokładniej w czym tkwi problem, bo możliwe, że da się go rozwiązać inaczej, niż przez podmianę zapisów, co do których wątpię, że ktoś posiada na zbyciu do podesłania Ci ot tak.

Uprzejmie proszę nie odpowiadać w temacie, dopóki nie zostanie on wypełniony odpowiednią treścią. Jeśli to się nie stanie, trafi tam, gdzie jego miejsce.
Tomek425,
Witam Potrzebuje Save do Gothic III ponieważ starego save nadpisałem przez przypadek. Pomoże ktoś ? Wyzwoliłem wszystkie miasta w Monterze byłem w Bradze . Proszę o podobny save nie musi być taki sam ale żeby nie było zbyt rożne od tego co napisałem dziękuje bardzo Pozdrawiam
Wczytywanie...