Jak dojść do morza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Verthogh,
Heh, ja tam się zawsze zabijałem
Patton,
Jeżeli chodzi o dojście do można to nic prostszego idziesz w kierunku drugiej bramy (tej bliżej farmy Akila i gospody) kierujesz się do góry w stronę latarni, następnie zaraz po wejściu na górę skręcasz w lewo idąc krawędzią skarpy. Następnie wspinasz się na skały i skręcasz w lewo, teraz musisz stąpać bardzo ostrożnie aby nie spaść, posuwasz się w stronę murów miasta i jak do nich dojdziesz to schodzisz niżej i wchodzisz do wody i tyle.
Kaliousehio,
Nie musisz wcale wchodzić do morza, wystarczy że wskoczysz na niższy odcinek murów po prawej stronie południowej bramy, potem udaj się do Laresa i on ci da 500 Pd.
Raphagorn,

Użytkownik VexTeson dnia Feb 13 2007, 05:05 PM napisał

A wiedzieliście, że po tym wszystkim można jeszcze próbować zarobić dodatkowe 100pkt. jako dostawca ziółek? Podwójne wejście smoka.

[post="54441"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A w jakiej to misji? Bo jeśli macie zamiar wymieniać tu wszystkie zadania, jakie można dostać w Khorinis, to powiem wam, że to nie ma najmniejszego sensu
Donovan,

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 12 2007, 05:27 PM napisał

A co za problem zrobić obydwa zadania? Przecież one się wzajemnie nie wykluczają

[post="54383"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


nie wykluczają sie ...?a no to zwracam honor tak to sie żeczywiście opłaca
VexTeson,
A wiedzieliście, że po tym wszystkim można jeszcze próbować zarobić dodatkowe 100pkt. jako dostawca ziółek? Podwójne wejście smoka.
Raphagorn,

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 06:54 PM napisał

A teraz tak naprawde to sami pomyślcie po co wy to robicie ?przeciez jeśli zrobisz to zadanie od tego goscia co na ławie siedzi to dostaniesz dużo więcej niz 500expa [ chodzi o to żeby podżucić liste handlarce] a dostaniesz jescze 100 złoty za nakblowanie . Tak sie chyba bardziej opłaca

[post="54376"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A co za problem zrobić obydwa zadania? Przecież one się wzajemnie nie wykluczają
Donovan,

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 11 2007, 08:13 AM napisał

Nie wiem jak dojść do morza legalnie, ale wiem, jak można wykorzystać błąd gry: trzeba wejść do dołu, który otacza mury Khorinis, podejść do mostu, na którym stoją strażnicy, i wspiąć się na niego stojąc tuż przy murze - wtedy znajdziemy się tuż za jednym ze strażników, i będziemy mogli wejść do Khorinis niezauważeni Potem trzeba pogadać z paladynem, który stoi kawałek za bramą Khorinis, a dalej już do portu i do Laresa po 500 expa

[post="54270"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a nie łatwiej wyjać broń i wtedy przejśc kiedy strażnicy sie na nas gapią, A teraz tak naprawde to sami pomyślcie po co wy to robicie ?przeciez jeśli zrobisz to zadanie od tego goscia co na ławie siedzi to dostaniesz dużo więcej niz 500expa [ chodzi o to żeby podżucić liste handlarce] a dostaniesz jescze 100 złoty za nakblowanie . Tak sie chyba bardziej opłaca
Raphagorn,
Nie wiem jak dojść do morza legalnie, ale wiem, jak można wykorzystać błąd gry: trzeba wejść do dołu, który otacza mury Khorinis, podejść do mostu, na którym stoją strażnicy, i wspiąć się na niego stojąc tuż przy murze - wtedy znajdziemy się tuż za jednym ze strażników, i będziemy mogli wejść do Khorinis niezauważeni Potem trzeba pogadać z paladynem, który stoi kawałek za bramą Khorinis, a dalej już do portu i do Laresa po 500 expa
VexTeson,
Chciałbym zapytać: Jak na początku gry dojść bezpiecznie do morza? Według solucji za wejść do miasta od strony portu można zarobić darmo 500pkt. Miejscie z którego należy próbować zanurkować ma znajdowac się niedalego latarnii. Niestety, pomimo wielu prób, nie udało mi się takowego miejsca wyszukać. Proszę o pomoc.

P.s. Dałoby sie narysować na mapie z gry? Z góry dzięki za tę serdeczność.
Wczytywanie...