Posiadłości w Baldur's Gate II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Zależy od twierdzy, ale znalazłem, że w Twierdzy Barda - 15 750 XP za każde zadanie i 100 000 za ostatnie. Wszystko zależy od wyborów - jeśli w ostatnim się pomyliliśmy to XP-ków jest mniej. Zawsze po prostu jak należy wydać kasę to oferuj jak najwięcej się da. Jeśli szukasz więcej informacji zajrzyj np: tutaj.
Endrinor,
Ja chciałem spytać, jak jest z punktami doświadczeń za misje w twierdzach. Jak są one przyznawane i w jakich ilościach?
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Zeal dnia wto, 20 maj 2008 - 15:28 napisał

w easy of use bodajże można było mieć więcej niż 1 twierdze

Można mieć wszystkie naraz.
Zeal,
w easy of use bodajże można było mieć więcej niż 1 twierdze
Hiperon,
Jestem szczęśliwym posiadaczem warowni D'Arnise którą juz neidługo najprawdopodobniej będę bronić przed najazdem wrogów > A teraz, idealnie wymierzyłem, właściwie przypadkiem tak, że w połowie walki w kuli sfer, złamałem się na maga. Zrobiłem to jednak bez drużyny, by później móc ze zwojów wydobyć więcej doświadczenia, jestem tam sam z Valaregiem... I jest ciężko. Głupio w poszukiwaniu serca przebijałem się przez wszystkie możliwe sale, gdy demon czeka na zewnątrz... i pewnie sił mi na demona nie starczy. No cóż, zobaczymy, jak się uda, to powiem Wam, czy możliwe jest zdobycie dwóch twierdz

EDIT 20.05.08 14:25
No i nic. 8 poziomów cudem zdobytych "nowym" magiem nie uprawnia mnie do posiadania drugiej twierdzy - kuli sfer. Lavok najspokojniej w świecie spojrzał na słońce, umarł i nic mi nie przekazał. Sam nie zje a drugiemu nie da... Ech. Cóż, mimo to wszystko poszło lepiej niż przewidywałem
Quessir Elvenhair,
Ja sam miałem TEATR! Ten teatr w którym sztuki odprawiał Haer`dalis. To moim zdaniem najlepsza "twierdza". Możecie wystawiać w nim przedstawienia i otrzymywać premie w zależności od rozegrania przedstawienia.
Smoon Lodowe Serce,
Ja miałem złodziejską gildię (super ) i zostałem paladynem Zakonu Promiennego Serca. Fajna też jest twierdza maga. Żałuję, że mniech dostaje warownie d'Arnise, ja bym wolał pokój w świątyni Talosa.
Strażnik,
No brawo Rince Gratuluję rozwiązania problemu
Rincewind,
Wracając do tego problemu, przestałem przez nego grać . Wydostałem się z Kuli Sfer bez problemu, jednak Lavok dalej leży w środku i nic nie da się z nim zrobić. Nawet obecność Valygara nic nie pomaga. Także wszysko niby jest okey, ale jak zrobić żeby Kula była moją Twierdzą? Chyba właśnie konający mag zablokował tą mozliwość. Teraz zainstalowałem sobie Baldurka bo chciałbym go w końcu przejść. No ale mało mi się uśmiecha kolejna gra od początku. Także tu mam małą prośbę. Jeśli ktokolwiek ma zaistalowanego BG II + ToB, to czy byłby tak uprzejmy i zechciał sprawdzić te moje save'y z tym problemem. Może to tylko u mnie ten błąd się pojawia. Z góry dzięki.

A tak, żeby jeszcze dokładniej pokazac o co mi chodzi, to:





-------------


Ok. Już wiem w czym problem. Jest bug. I od razu ostrzeżenie dla wszystkich.

NIE ATAKUJCIE LAVOKA ZABÓJCZĄ CHMURĄ!!!


Musze zaczynać od nowa... Ech <.



------------

Aaaaaaaaaaaaaa. Problem rozwiązałem :mrgreen:! Jest! Trzeba było użyć konsoli i wpisać kod CLUAConsole:CreateCreature("LAVOK01"). I pojawia się Lavok, który normalnie z nami konwersuje. Hehehe, udało się !
Hawkwood,
Hmmm..., trochę się zakręciłem od Twych problemów cny Rincewindzie ... Czyli zostawiasz Lavoka konającego w sterowni, a sam idziesz po serce demona? Ale to chyba Lavok musi nakierować Kulę z powrotem na Toril. Gadałeś z nim na ten temat? W przeciwnym razie chyba sam nie dasz rady wrócić. Co do kodów, to zawsze możesz wpisać kod na przenosiny do konkretnej lokacji, np. MoveToArea(AR0900) i lądujesz w Dzielnicy Świątyń. Ale to w przypadku, kiedy sam nie dasz rady wydostać się z Kuli Sfer...
Rincewind,

Użytkownik Hawkwood napisał

Chyba faktycznie spróbuj kodami

Przydałyby się konkrety. Na co to ma niby być kod? Przydałby się na Valygara .

Użytkownik Hawkwood napisał

ale sam problem jest bardzo oryginalny. Gratuluję! :mrgreen:

Heh... Dzieki ;(.

Ps. A może po prostu spróbuje wyjść z Kuli bez tej kwesti tj. wziąźć to serce demona (musiałem zobaczyć w solucji, bo chcę dalej grać! ta gra jest boska ).
Hawkwood,

Użytkownik Rincewind dnia Apr 28 2005, 04:49 PM napisał

Teraz nie mam żadnego save'a na zewnątrz Kuli . Czy naprawde nie da się nic zrobić? Pomocy ;(!


Strasznie pokombinowałeś... Mi coś takiego w życiu nie przyszłoby do głowy . I zero save'ów na zewnątrz... Chyba faktycznie spróbuj kodami, ale sam problem jest bardzo oryginalny. Gratuluję! :mrgreen:
Jakób,
Uuu, Rincewind, chyba będziesz musiał wpisać kod na przeniesienie, chyba że jest jakieś wyjście, ale nie wydaje mi się.
Rincewind,
Nie!!! Co ja zrobiłem < ! Otworzyłem Kulę, wyrzuciłem Valygara i wziąłem z powrotem starego towarzysza. Udałem się następnie do otwartej juz Kuli Sfer i uruchomiłem ją. Teraz nie mam żadnego save'a na zewnątrz Kuli . Czy naprawde nie da się nic zrobić? Pomocy ;(!

Trochę głupio to zrobili. Niby mówił, że RAZEM zniszczymy Lavoka, ale skąd mogłem wiedzieć, że bez niego utknę ? Wrrrrr!
Hawkwood,
A jakim cudem wszedłeś do Kuli Sfer bez Valygara? Przecież to jego obecność otwiera całą konstrukcję... Zarżnąłeś biedaka, czy jak... Jest potomkiem Lavoka i stąd ta cała historia. Gdybyś miał Valygara - Lavok rozpocząłby konwersację...
Rincewind,
Mam pytanko dotyczące konkretnie Kuli Sfer. Mianowicie Lavok, czarodziej władający Kulą był nawet niezły, więc wziąłem go sposobem ala Zabójcza Chmura. Gdy gas opadł wszedłem do sali i zaczął bełkotać, że mnie teraz zniszczy, jednak sam leżał juz na ziemi i był "na skraju życia". Chciałem go dobić, ale jest niezniszczalny w tej pozycji . Czy coś zrobiłem źle, czy tak powinno być? Może to wina tego, że nie mam Valygara .
Dranzer,
Hawkwood skąd można ściągnąć ten mod Ease-of-Use :?: :?: :?:
Kinski,
w/M czy W/Z/M może mieć wszystkie klasowe twierdze, trzeba jednak wykonywać zadania w pewnej kolejności, a raczej co ważniejsze, nie wykonywać ich do końca. Poziomy postai nie mają nic do rzeczy.
Wczytywanie...