Lewitująca komnata koło Vivek - Świątynia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

enKage_,

Użytkownik PkaYak dnia Feb 10 2007, 07:20 PM napisał

Ta lokacja jest związana z głównym questem, więc na razie nie masz potrzeby tam zaglądać. Ogólnie mówiąc, jest to meteor. Lord Vivec go zatrzymał, tuż nad ziemią, ratując w ten sposób miasto.

[post="54253"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




To Dekanat prawdy i za bardzo nie ma tam co robić, jedyny fajny motyw z nim to to że fajnie wyglada i fajne z niego sa widoki.
Będzie ci to potrzebne później jak się przygoda rozwinie, ale dostaniesz wówczas odpowiednie instrukcje co i jak tam zrobić, nie będziem ci przyjemnosci odbierać ;]
PkaYak,
Ta lokacja jest związana z głównym questem, więc na razie nie masz potrzeby tam zaglądać. Ogólnie mówiąc, jest to meteor. Lord Vivec go zatrzymał, tuż nad ziemią, ratując w ten sposób miasto.
Batman,
Właśnie coś takiego zauważyłem, wlazłem do środka, ale jestem za słaby, to mnie zaciukali. Nazwy nie pamiętam, a kiedy to piszę nie mam dostępu do Morrowinda. Nie wiem czy tam wchodzić, bo od razu wszyscy się rzucają na mnie, a nie chciałbym zaciukać kogoś potrzebnego do zrobienia questa. Także jeżeli ktoś coś wie to dajcie znać. Dodam że jednego kolesia tam zabiłem i miał komplet zbroi Indorliańskiej(chyba) wartej trochę kasy.
Wczytywanie...