Tajemincza komnata - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Voldi,
Tak jak wyżej koledzy powiedzieli jak nie grasz magiem to papa z otwarciem skrzyni ;> a smoczej zguby pilnują dwaj wojownicy cienia chyba, są nieźli ledwo co ich pokonałem swoim palkiem
diego19,
ja orkową zgube znalazłem na czubku piramidy w skrzyni fajny miecz ale wole smoczą zgube
Archol,
Co do miecza to jest to smocza zguba. świetny miecz dwuręczny. Znajduje się w jaskini mniej więcej w połowie drogi od czarnego trolla do słonecznego (?) kręgu. Jednak obstawa jest dość silna więc radzę uważać .

A o skrzyni, jak już koledzy powiedzieli, zapomnij jeżeli nie grasz magiem. Poza tym nie ma tam nic ciekawego dla woja .
Raphagorn,
Jeśli nie jesteś magiem to skrzyni nie otworzysz (chyba, że znajdziesz kod na klucz).
Donovan,
mam jedno pytanie a czy grałeś może kiedyś magiem? tylko nie oszukuj

bo tam jest czysta runa niezbędna do utworzenia dla jednego z magów runy "ognisty pocisk" do tej skrzyni [dawno nie grałem w gothic II] klucz daje nam gość co stoi na środku klasztoru on nas chyba egzaminuje

A no i dodam że gdzieś niedaleko był taki fajny miecz tylko nie pamiętam jak sie nazywał
lukas9op,
Witam
Nie wiem co trzeba zrobic aby otworzyc skrzynie w tajemniczej komacie.
Znajduje sie ona niedaleko czarnego trola.
Znalazłem na jedej ze stron screenn
http://www.gothic.phx.pl/galeria/displayim...?album=18&pos=5
Jesli ktos wie co z tym fantem zrobic to prosze o rade
Dzieki
Wczytywanie...