Bronie w fable - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

RRagon,
ja zdobyłem je wszystkie(a grę przeszedłem z 5 razy minimum)
jest ich strasznie dużo a ja wyjawię Ci ich kilka:
Katana Hiryu(co do pisowni mogłem się pomylić)
gdy zostaniesz burmistrzem Kamiennej Altany wejdź do sypialni Lady Grey i tam jest skrzynia w której jest oto ta broń

Młot (sry niestety nie pamiętam nazwy ( )
możesz go znaleźć w tej skrzyni koło drzewa przy którym stoją kukły treningowe w gildi bohaterów

Mściciel
na północnych pustkowiach jak już ''wyjdziesz'' z tego statku idziesz prosto i zamiast iść w górę to skręć w prawo w taką uliczkę i tam będzie skrzynia na 30 srebnych kluczy,tam będzie właśnie Mściciel,Ametyst i nie jestem pewny ale Zbroja Aeona ?

Siewica Sierot
możesz ją znaleźć w środku demonicznych drzwi w Metropolii

mógłbym jeszcze parę wymienić ale tak mało pamiętam że opisy były by zbyt mało dokładne

mam nadzieję że w jakichś sposób pomogłem
Kubski,
No cóż... Co do broni dystansowej, to powinieneś się zainteresować łukiem Skorma. Jego zdobycie przysporzy Ci trochę punktów badassa, ale, ale - nie ma tego złego... Aby go zdobyć, musisz nazbierać trochę złej reputacji, możliwie maksymalnie, a następnie przynieść do świątyni Skorma ludzi na ofiarę. Łuk dostaniesz jako trzecią nagrodę w kolei. Szansa na dostanie jakiegokolwiek daru Skorma jest niewielka, więc będziesz musiał poświęcić trochę niewinnych ludzików, ale warto, bowiem Łuk Skorma to najlepsza broń strzelecka dostępna w grze
Haszyq,
Witam, wczoraj pobralem fable pierwsza czesc i bardzo mi sie podoba. Ale mam problem, nie wiem skad zdobywac legendarne bronie, wiem tylko jak zdobyc ten miecz od jacka potem lze avo i tyle , jestem po misji "ucieknij z wiezienia" i nie chce robic dalszych bo nie mam zadnej dobrej broni. Mam najlepsza ale tylka ta co da sie kupic a uxbrojenie tez mam tylko te co da sie kupic. Wiec napiszcie jak zdobyc bronie i zbroje ktorych nie wymienilem i jak je zdobyc. Sorry za bledy ale pisze z telefonu.
Wczytywanie...