Faring - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

sprq,
dzięki, znalazłem ją
złodziej,

Użytkownik sprq dnia Feb 5 2007, 03:12 PM napisał

Gdzie jest ta karczma o której mówiłeś? W głównej części czy ta odrazu do jak się wchodzi do zamku? Bo jestem ślepy i niemoge znaleść (dopiero dzisiaj miałem czas żeby pograć dlatego mi to idzie jak krew z nosa) 

[post="53861"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


dobra ja ci powiem:
wchodząc do Faring idziesz prosto aż dojdziesz do ścieżki która wiedzie do zamku (jest to pod koniec podgrodzia).Powinieneś zobaczyć taki dom ze schodami, wejdź do niego. Będzie tam dużo łóżek (to jest taka sypialnia) idziesz przez ten pokój i na jego końcu znajdziesz "kufer Alego" to w nim będzie ten kamień przodków.
pozdrawiam
sprq,
Gdzie jest ta karczma o której mówiłeś? W głównej części czy ta odrazu do jak się wchodzi do zamku? Bo jestem ślepy i niemoge znaleść (dopiero dzisiaj miałem czas żeby pograć dlatego mi to idzie jak krew z nosa)
Ranger,
też tak miałem
Kolejny BUG?
sprq,
i znowu coś nie tak po tym jak wyzwoliłem Faring przybyli Buntownicy. Gdy wchodze do głównej części zamku, "Wyzwoleni Niewolnicy" i "Buntownicy" mimo że to moi sprzymierzeńcy (ich nazwy są napisane zielonym kolorem) atakują mnie tylko jak tam wejde
Ranger,
Na pięterku w jedynej karczmie w mieście
Kufer nazywa się Kufer Aliego - klucz ma Ali
sprq,
co do tych zaklęć z otwieraniem zamków to mam ze 3/4 zwoje, ale gdzie jest ta skrzynia? Jak ktoś może chociaż mniejwięcej powiedzieć
Dany,
Jeżeli wyzwoliłeś od orków kilka miast wcześniej, to to jest normalne niestety. Żadnych questów tam nie zrobisz, jedynie doświadczenie na wyrżnięcie wszystkich. I tak będzie już w każdym mieście orków.
Donovan,

Użytkownik sprq dnia Feb 4 2007, 09:48 AM napisał

Czy to normalne, że całe Faring się na mnie żuciło?

Z tego co wiem to tam od Alig'a Kamień Przodków trzeba było zabrać, ale po tej "rzeźni" albo nie moge jego ciała znalść albo go nie ma wogóle... Więc w jaki sposób mam teraz znaleść ten kamień dla tego kolesia przy granicy z Nordmarem?   

[post="53803"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





żaden problem ... wystarczy że w jakiejś skrzyni znajdziesz zwój z zaklęciem otwieranie zamków ...podchodzisz do kufra Alego żucasz czarem i po sprawie
sprq,
Czy to normalne, że całe Faring się na mnie rzuciło?

Z tego co wiem to tam od Alig'a Kamień Przodków trzeba było zabrać, ale po tej "rzeźni" albo nie moge jego ciała znalść albo go nie ma wogóle... Więc w jaki sposób mam teraz znaleść ten kamień dla tego kolesia przy granicy z Nordmarem?
Wczytywanie...