Śledztwo w Dolinie budowniczych... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcineczek22,

Użytkownik Guest dnia śro, 10 paź 2007 - 19:41 napisał

Esteban to chuj.
A żeby to przejść należy pogaać z kopaczem przy ognisku, nie daleko kuchty. Powiedzmy mu, że chcemy się przyłączyć do "zabawy' w gwałceniu estebana. Potem do Snafa. On nam coś, niecoś powie. Potem do innych kopaczy, a dowiemy się, że są niewyżyci seksualnie. i do pomocnika Huja, yyyy to znaczy huna. Gadamy z nim i zaobserwujemy ciekawe zjawisko: otóż chłop będzie ciągle zmieniał miejsce pracy, np. kowadło, potem paleniska, potem woda, a na końcu obciągnie nam pałkę.

[post="87978"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To zaśmieca ten temat proszę moderatorów o usunięcie tego postu (i mojego tez ).
Gość_Guest*,
Esteban to chuj.
A żeby to przejść należy pogaać z kopaczem przy ognisku, nie daleko kuchty. Powiedzmy mu, że chcemy się przyłączyć do "zabawy' w gwałceniu estebana. Potem do Snafa. On nam coś, niecoś powie. Potem do innych kopaczy, a dowiemy się, że są niewyżyci seksualnie. i do pomocnika Huja, yyyy to znaczy huna. Gadamy z nim i zaobserwujemy ciekawe zjawisko: otóż chłop będzie ciągle zmieniał miejsce pracy, np. kowadło, potem paleniska, potem woda, a na końcu obciągnie nam pałkę.
Briam,

Użytkownik ziomek dnia Sat, 05 May 2007 - 20:03 napisał

Weź zabij estebana szybciej dojdziesz do świątyni

[post="62483"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tracąc przy tym mnóstwo expa. Moim zdaniem to zbyt banalne i więcej sie na tym traci niż zyskuje.
ziomek,
Weź zabij estebana szybciej dojdziesz do świątyni
Niniel,
Dzięki za rady, wypróbuję w najbliższej wolnej chwili
Jeździec Apokalipsy,
Ja poprostu zabiłem tego na s(dawno nie grałem)co nam to zlecił i ten gostek co siedzi na ławce powie żebyś porozmawiał z Huno.
Dark,
Pogadaj z Snafem i wypytaj go co wie o wszystkich osobach w obozie, potem pogadaj z tymi ludźmi a dowiesz sie kilku ciekawych rzeczy o Huno powiedz mu że chcesz sie dogadać z gościem który zlecił zabójstwo Estebana. Huno zleci ci quest, będziesz musiał odzyskać jego paczkę ze stalą. Stal ma bandyta o imieniu Juan. Kiedy odzyskasz stal wracaj do Huna, a on powie ci żebyś pogadał ze Snafem.
Na piętrze tawerny będzie czekał zleceniodawca morderstwa.

Dołączam mapę z zaznaczonym miejscem pobytu Juana.
  • 2625.JPG
Gość_Guest*,
Jeśli wszystko jest ok, to powinien cię wysłać do knajpy , tam pogadaj z barmanem, potem dajesz na pięterko, tam spotkasz zamachowca, ułożysz się z nim i...
Niniel,
Hm, już pomocnikiem gadałam... Z Huno też gadałam... I dalej nic nie wiem
Gość_Guest*,
Z tego co pamiętam, to musisz pogadać z pomocnikiem Huno, nie wiem tylko czy zawsze można, czy tylko kiedy sam huno kaałek odjdzie, potem musisz pogadać z samym Huno, okaże się, że to nie on... a dalej... nie będę ci psuł zabawy :]
Niniel,
Mam takie pytanko odnośnie tego, co napisałam w temacie... Prowadzę śledztwo dotyczące próby zabójstwa... No i od Finna i Paula wyciągnęłam info o Huno. Gadałam ze wszystkimi w obozie i nic nowego to nie wniosło. Z kim mam jeszcze pogadać, żeby mieć ostateczny dowód?
Wczytywanie...