Białe paski na ekranie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Krwawy żniwarz,
Po prostu troszkę zwiększ grafikę. Paski pokazują się kiedy można pograć na wyższych parametrach!
dark_hunter,
Kumpel miał ten sam problem. Wystarczy ściągnąć najnowsze sterowniki do karty graficznej to znikną białe paski. A gra będzie chodzić lepiej. Powinno pomóc.
złodziej,
chcialbym powiedzieć że jak ktoś ma migający bialy ekran i nie może włączyć "głębia pola" bo mu się gra przecina lub zawiesza to sobie może zapalić pochodnię- paski znikają (sam to odkryłem )
Gość_Guest*,
Cześć , ja mam podobny problem - 2 dni temu kupilem nowego kompa ... AMD 64 SanDiego 3700+ kręcony na 5000+ na płycie głównej DFI Lan Party UT , 2x512 ramu w dualu Geil 400 2-2-2-5 i Radeona X1950 Pro. Wszystkie giery na tym sprzęcie smigają extra na maxach ... GIII tez z tym , że textury sie kaszania. Niewiem jak dokladnie to opisac, na ekranie widac jakies kolorawe pasy , trójkąty. Dobre textury widac tylko fragmętami,70% to jakies dziwnie pomazane plamy.W innych grach niema tego problemu , niewiem o co chodzi
Ekhtelion,
Pasoro wrzuć na luz. Chociażby ze względu na staż Medivha na tym forum. Piszesz byle jak to masz byle jakie odpowiedzi. I zacznij pisać po polsku. Jak ci się śpieszy to nie wchodź na forum, a nie oszczędzaj czas na znakach przestankowych. Nie wspominając już o takim magicznym guziku 'sprawdź pisownię'. Kolejne posty z błędami w stylu kąp zamiast komp itp. będę wywalał z czystym sumieniem.
Pasoro,
No zabawny jesteś przyznaję ale jak dla mnie żałosny
Medivh,
Skoro wiesz, to zrób sobie to w tych "opciach"...
Pasoro,
mam problem mam jakieś paski białe pokazujące się co jakiś czas na ekranie wiem w opciach trzeba to zrobić ale jak
Wczytywanie...