Irenicus i Ellesime - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kaletharn,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik porfirion dnia środa, 7 sierpnia 2013, 20:27 napisał

Jak szybko Ci te info potrzebne (poza tym, że pewnie jak najszybciej )? Bo na razie nie mam BG2 od dłuższego czasu zainstalowanego, ale może wkrótce... (choć wolę niczego nie obiecywać).

Ale może najpierw spróbuj też zapytać na forum Children of Bhaal? (admini - wybaczcie mi takie polecanie "konkurencji" )
Tutaj, mam wrażenie, ostatnio mało pojawia się fanów BG (ale może się mylę, tylko się nie ujawniają) - a tam na pewno jest przynajmniej kilka osób, które do BG mają dostęp (niemal) zawsze i wszędzie, może zgodzą się wydobyć z odmętów gry te czy inne dialogi



Dzięki za kierunek, zaraz go sprawdzę ale gdybyś grał kiedyś w BG to... rozumiesz :-)
porfirion,
Jak szybko Ci te info potrzebne (poza tym, że pewnie jak najszybciej )? Bo na razie nie mam BG2 od dłuższego czasu zainstalowanego, ale może wkrótce... (choć wolę niczego nie obiecywać).

Ale może najpierw spróbuj też zapytać na forum Children of Bhaal? (admini - wybaczcie mi takie polecanie "konkurencji" )
Tutaj, mam wrażenie, ostatnio mało pojawia się fanów BG (ale może się mylę, tylko się nie ujawniają) - a tam na pewno jest przynajmniej kilka osób, które do BG mają dostęp (niemal) zawsze i wszędzie, może zgodzą się wydobyć z odmętów gry te czy inne dialogi
Kaletharn,
Cześć,
proszę o zrzucenie do tematu dialogu Irenicusa z Ellesime, szukałem go w necie ale znajdywałem same streszczenia itp. a prosto z gry nie dam rady jej odtworzyć bo gdzieś mi ją wcieło. gdyby ktoś miał pod ręką jakieś inne dialogi itp. z irenikusem lub też innymi postaciami z baldursa mówiące o jakiś perełkach psychologi czy opisujące osobę Jona to możecie też je zamieszczać. Piszę pewną pracę i bardzo by mi się to w niejbprzydało. Z góry dzięki wszystkim za pomoc.
Wczytywanie...