Podatek VAT na internet! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Withord,
Nie wiem czemu miał służyć powyższy post, ale fajnie jest sobie popatrzeć na to ile się kiedyś buliło i za co

'Powyższy post' został usunięty.
Devilus,
przy tysiacach sie czasami pisze kropke ekhtelion^^

Się pisze przy dużych liczbach by były czytelniejsze
Ekhtelion,
yyyy ein moment bitte. co to znazcy 3.078kb/s? 3kb/s? przecież to prędkość modemu... coś sie chyba pomyliłeś.
Devilus,
A ja juz znalazlem zajebista oferte (kompa bede miec dopiero w lutym). Za 27 euro bede miec dsl z transferem 3.078 kbs. Byly tansze i wieksze ale wszyscy mi mowili ze to dobra firma, jak ktos chce miec internet z Niemiec to zapraszam na www.1und1.de :wink:
Feanor,
To ja korzystam z neostrady 650 kb/s i place (nie wiem jakim cudem) tylko 99 zl miesiecznie, a do tego aktywacja i pierwsze dwa miesiace po 1 zl...
olo,
HEH A JA WAS teraz dobije gdyz mam 2 rodzaje stalego lacza w tym zwykle (ciagniete od slupa do slupa) i radiowe...to pierwsze jes takie srednie ale zato ta radiowka mam dzieki niej takie transfery ze glowa mala.....w nastepnym poscie podam wam dokladne predkosci.......(musze sie wywiedziec)....
Ola,
ja mam najtańszą neostrade 128kb/s
Nazin,
a ja też mam neostradkę w wersji 320
92 miesięcznie...
ale chodzi nawet spoko
Jakób,
Neostrada 640 kb/s - 150 zł.
Jescze mam sieć z kumplami z mojej ulicy :wink:

A tak poza tematem. W pierszy dzień jak kupilem SDI, przychodzi do mnie babka do pokoju i sie pyta: "W której szafie trzymacie ten internet?"
a ja jej: "Specjalnie schowałem żebyś go nie widziała" :twisted:
Rincewind,
Ojjj. To troche bulisz. Ja mam LAN'a. Np. w tej chwili 144 kbps.

Wady:
- spore lagi na niektórych grach,
- nie chodzi Kaaza i inne tego typu programy ,

Zalety:
- w miarę tani - 60 zł miesięcznie
- prawie całe osiedla ma tego "osiedlowego lana" (3000 osóB)
- 0 lagów po lanie
- nie trzeba mieć oryginała, żeby pograć po LAn'ie .

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją predkość zapraszam na www.numion.com (wciskamy yourspeed ).
Ekhtelion,
Tak tak drodzy forumowicze. Wkrótce nadejdzie ten czas, że na internet zosatnie nałożony opdatek vat (22%). W związku z czym tzreba liczyć sie ze wzrostem opłat za dostęp do tego cudownego wynalzaku jakikm jest sieć. I w tym miejscu przechodze do części właściwej mego posta. Jakich łącz używacie i ile za nie płacicie? . Obawiam sie, że wkrótce przyjdzie mi zrezygnować z Neostraty i będe zmuszony sie rozejrzeć za jakąś alternatywą (tańszą). Moje obecne lącze to:

NEOSTRADA 768/128 bez limitów. a płace około 150złociszy za miesiąc.

Z góry dzięki za pomoc.
Wczytywanie...