Problem techniczny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

villeman,
DirectX instaluje się razem z NWN. Dzięki za odpowiedź, niestety nie pomogło, a przy instalacji aktualizacji wyskoczył błąd dotyczący (oczywiście;]) plików nwn2main.exe oraz nwn2main_amdxp.exe
Ekhtelion,
Jak to zazwyczaj bywa z takim fajnymi błędami ciężko jest tu coś doradzić. Nie wspomniałes nic o DirectX, masz najnowszą wersję? (nie pamiętam czy instaluje się z NWN2).

Dodatkowo zainstalowałbym to -> http://www.microsoft.com/downloads/details...dd-aab15c5e04f5 . Niewielkie są szanse ale może pomoże.

NET Framework 2.0 się akurat Ekh automatycznie z samym NwN2 istaluje. Też mnie przy takich problemach trafia. Ciekawy jestem czy sobie kolega poradzi...

A co do drugiego problemu to próbowałeś ściągnąć patch w wersji standalone? (czyli nie bezpośrednio z serwera Atari). np. stąd. ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nig...02_103_beta.zip


P.S. Ludzie patrzcie i uczcie się jak się zgłasza błędy. Jakbyś tylko troche lepiej nazwał temat to byłoby idealnie. Aż się chcę pomagać
villeman,
1. Procesor - Athlon 2000+ 1.7GHz
Pamięć - 1024MB RAM
Grafika - NVIDIA GeForce 6600 - 128.0 MB
Karta muzyczna - C-Media Wave Device
Płyta główna - Kobian KOB KT266a FDSX
2. Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 2 (2600.xpsp_sp2_rtm.040803-
2158)
3.Wersja gry - 1.02.809 Polish (uprzedzając ewentualne pytania - gra jest oryginalna)

4.Błąd
http://img219.imageshack.us/img219/7332/beztytuuuv1.jpg
pojawia się najczęściej podczas wczytywaia gry lub zmiany lokacji. Czasem zdarza się, że gdy
wejdę na pewny obszar gdzie znajdują się wrogowie, pojawia się właśnie ten błąd, oraz (zasze) gdy
awansuje na wyrzszy poziom, w czasie rozdzielania umiejętności/atutów, lub gdy kończę awans. Np.
będąc w jakskini goblinów (przy okazji szukania dowodów w Emberze), chciałem ukraść klejnot. Gdy
tylko zabrałem kamień gobliny stały się wrogimi jednostkami i automatycznie pojawiał się błąd. Wiele
razy wczytywałem grę i za każdym razem to samo. Gdy jednak wysłałem członka drużyny żeby
zabrał klejnot, a sam swoim bohaterem będąc znacznie dalej, błąd nie wyskoczył i mogłem swobodnie
wyjść z klejnotem, ale gdy (nawet z dużej odległości) rzucałem czary na gobliny, pojawiał się błąd...
Opisałem ten przypadek szczegółowo, gdyż wydaje mi się on wyjątkowo (co najmniej) dziwny
Dodam, że zainstalowałem najnowsze sterowniki zarówno do karty graficznej jak i płyty głównej.
Zgłaszałem problem do pomocy technicznej na gram.pl, polecono mi wyłączyć zintegrowaną kartę
dźwiękową, co jednak nie przyniosło porządanego efektu, obecnie czekam na kolejną odpowiedź.

Dodam, że zainstalowałem najnowsze sterowniki zarówno do karty graficznej jak i płyty głównej.
Zgłaszałem problem do pomocy technicznej na gram.pl, polecono mi wyłączyć zintegrowaną kartę
dźwiękową, co jednak nie przyniosło pożądanego efektu, obecnie czekam na kolejną odpowiedź.

To niestety nie jedyny mój problem. Kolejny - nie mogę zaktualizować gry. Aktualizacje ściągają
się, po czym pojawia się komunikat informujący że system aktualizacji został uaktualniony i komputer
zostanie uruchomiony ponownie, klikam "ok". Komputer nie uruchamia się ponownie i pojawia sie
okno aktualizacji, w którym pokazuje się informacja o błędzie.
http://img260.imageshack.us/img260/6959/beztytuu2kh8.jpg


Jeśli ktoś kiedyś spotkał się z takimi problemami, prosiłbym o jakiekolwiek sugestie;)

Pozdrawiam
Wczytywanie...