Ulepszanie szat - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gomez*,
Mi na patchu 1.6 nie działa ulepszanie szat. Wartości są takie same jak bez tej umiejętności. na patchu 1.74 i 1.75 jeszcze nie sprawdzałem.
Gość_Whats Up !?*,
ULEPSZANIE SZAT DZIAŁA..

Nie da sie tego zrobić na stole alchemicznym ani u kowala ..
Jak sie tego nauczysz to zauważ jak zalozysz szate zorientuj ile ci dodaje, a ile ona bez tej umiejetnosci dodaje

Mam szate maga ogania dodaje +15 ochrony przed energia [(mam +10)dodaje mi to hełm pierwszego paladyna] a z tą umiejętnością mam +50 !

PS.nie nosze nic innego z ochnona na energie.

U mnie to działa a u was ?
deterVEON,
Ludzie jestem wielkim fanem...ale czytam to całe forum i czytam i widzę bug na bugu w tej grze...Efekt gry wydanej co najmniej o miesiąc za wcześnie.
Jak tu grać w grę. Na głowę można upaść. Kompletnie nie dopracowali "Sztucznej Inteligencji..."
Np. Koło ardei jest bariera a tam cała ekipa orków. Wszedłem pomiędzy nich i wszyscy sie zlecieli zacząłem bić jednego. Okładam Orka mieczem a reszta obiboków stoi i sie patrzy na mnie hehe...( sad ), hmm może są Honorowi walczą tylko 1vs1..no ale to daje dużo do myślenia co do ich logiki..
a co do pathy do gram na 1.12 bo jak zainstalowałem 1.5.2 to jak wczytam save, po paru minutach mnie wywala z błędem o złej alokacji pamięci. Głupota.
mam Vista 64bit ()()()
Javier,
ściągnij patcha 1.5 i będą zbugowane umiejętności chodzić
Gabriel,
Czasami ulepszania szat działa czasami nie nie mam pojęcia od czego to kitostwo zależy Ale Fakt w Gothicu jest bug na bugu, sam gram magiem i biegam w szatach ale słabe są.. ( Inna sprawa że nikt szans podejść nie ma aby zaatakować ale inna to sprawa)
złodziej,
Gdzieś w internecie czytałem, że ponoć Bezio może się tego sam nauczyć tylko trzeba mieć 100 złodziejstwa
Donovan,

Użytkownik Teenager dnia Jan 27 2007, 08:58 PM napisał

A więc miałem wybór pomiędzy ulepszaniem szat a odcinaniem pazurów rogów itd. Wybrałem ulepszanie szat , poszedłem do tego maga w stolicy Karypto chyba się zwał, nauczyłem się tego a tu ku mojemu zdziwieniu moja szata maga ognia dalej ma takie same właściwości a nie 2x większe, co jest czy to bug mojej gry, czy po prostu ta zdolność nie działa (z resztą nie ona jedna)

[post="53543"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






ahhahahaha gothic jest tak zabugowaną grą .... ta zdolnośc to bug tak samo jak zdolnośc "???" która nawet na kodach nie działa tak samo nie ma nauczyciela "mistrza złodziejstwa"[okradanie osób kiedy śpią] i uleprzanie zbroji no i nie działa jeszcze ważenie mikstur a szkoda...
Teenager,
A więc miałem wybór pomiędzy ulepszaniem szat a odcinaniem pazurów rogów itd. Wybrałem ulepszanie szat , poszedłem do tego maga w stolicy Karypto chyba się zwał, nauczyłem się tego a tu ku mojemu zdziwieniu moja szata maga ognia dalej ma takie same właściwości a nie 2x większe, co jest czy to bug mojej gry, czy po prostu ta zdolność nie działa (z resztą nie ona jedna)
Wczytywanie...