Pomoc w klasie prestiżowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Z tego co wiem, w 'NWN2' istnieje opcja Mistycznego Łucznika na bazie Barda. Czarnoksiężnik na pewno się nie kwalifikuje, chociaż jego inwokacje mogą zostać uznane za pochodzenia mistycznego, ale nie są, gdyż np. nie wymagają odpoczynku. Upewnij się, czy na pewno spełniasz wszystkie wymagania.
Gość_Nikolaj*,
Witam, jest napisane że można zrobić barda na 2 lvlu i wiadomo łowcę i potem mistycznego łucznika. Tylko mam taki problem że nie mogę go zrobić. Spełniam wszystkie wymagania. Albo to błąd w grze albo nie można zrobić mistycznego mając barda. Wiem że w NWN 1 (tak to nazwę ;p) można było mieć barda. Myślałem że można też dać czarnoksiężnika bo tak go opisali że niby korzysta z magii mistycznej ale i z tych inwkokacji ale nie działało dalej ;p. Czy jedyną opcją żeby zrobić mistycznego to wybór czarownika / czarodzieja? Bo denerwuje mnie to że przywołuje mi tego chowańca tylko co mi z niego jak i tak ma kilka pkt życia. A poza tym małą premie daje.
Rincewind,
Aby móc rzucać zaklęcia czarodziejem musisz mieć bodajżę +1 z cechy inteligencji czyli powinna mieć przynajmniej 12 punktów. Jeśli nie masz tyle, przy najbliższej możliwej okazji (awans, jakieś grimuary [nie wiem czy są, bo w nie grałem w NwN2]) dodawaj punkty do tej cechy. Bonusy z ekwipunku nie wiem czy w tym przypadku pomagają.
Atis,
Z tego co pamiętam, to na ilość slot na czary wpływa wiedza. Ale przy łuczniku i przynajmniej jednym levelu czarownika, powinieneś mieć przynajmniej 'sztuczki'. Może to yć błąd w grze, ale mało prawdopodobne.
agraell,
Dzieki bardzo bo troszke niezrozumialem co tam pisze mam narazie premiedo ataku +3 ale nad tym popracuje;] jestem oczywiscie moim ulubionym Leśnym Elfem , mam strzał z bliska , ulubiona bron dlugi luk , tylko ze chyba popelnilem glupi blad nie wiedzac jak byc mistycznym lucznikiem wziolem przez przypadek 4 poziomy lowcy i 2 poziomy czarodzieja a 1 by wystarczyl ale coz jakos dam rade. Mam jeszcze mam jedno pytanko czemu jak mam 2 poziomy czarodzieja nie moge zucac czarow ? Przypuszczam Dlatego ze w okienku przygotowanie czarów nie mam tych krateczek w ktore moge je umieszczac jak moge temu zaradzic ? Dziekuje z góry.
Strażnik,
O czymś zapomniałeś. Musisz być elfem lub chociaż półelfem. Oprócz tego musisz mieć podstawową premię do ataku +6 oraz dwa atuty: Ulubiona Broń (długi łuk lub krótki łuk) oraz Strzał z Bliska.

Mając to, co podałem, możesz być mistycznym łucznikiem.
agraell,
Jak moge zotac mistycznym lucznikiem poniewaz jst to troche niejasn opisane w gre musze miec 1 lv lowcy i 1lv czarodzieja ktory juz mam i nadal nie moge nim zostac co musze jeszcze zatem zrobic? Z gory dziekuje
Wczytywanie...