Reputacja - czy da się zdobyć ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DeusEx,
Poziom reputacji zależy też od charakteru postaci. Trzeba na to zwracać uwagę, bo jak masz postacie z charakterem złym lub sam taki jesteś, to taki Edwin będzie się wkurzał przy reputacji 20 :-)
Gauri,
Ale jak komuś zależy, to świątynie są idealne.
dunio1 - sprawdź kogo masz w drużynie. Jeżeli skupisz się na paladynach, Aerie itd. to będzie dobrze. A jak masz w drużynie Viconię, albo sam jesteś drowem, to bodaj z automatu spada ci reputacja.
Charon,
Ale w świątyni, o ile się nie mylę, można podbić tylko do 18, resztę trzeba zadaniami ( z tego, co pamiętam, dużo tego było w Targowie). No i przy reputacji równej 18 lub większej odejdą od ciebie "złe" postacie w drużynie - Korgan, Edwin, Viconia.
Lavo,
Tylko niektóre zadania dają plusy do reputacji. Najłatwiej ją podbić w świątyni, jeśli ci na tym zależy.
dunio1,
Mam reputacje 12. Ta fakt , za często pytam się o takie głupoty -.- Sry :\
porfirion,
Jeśli masz reputację równą 20 - to wyżej już nie będziesz miał. Jeśli niższą, to widocznie za wykonane przez Ciebie ostatnio zadania reputacja nie rośnie.


Ale tak na marginesie - choć wczorajszy temat Rangera Krzysia był takim sobie trollem (za którego zresztą i jemu, i mnie się oberwało ), to jednak miał trochę racji: dlaczego z każdym, takim maksymalnie banalnym pytaniem od razu idziesz na forum?

Po pierwsze warto przejrzeć instrukcję do gry - niektóre zestawienia, tabele, opisy czarów (tak a propos pytania wczorajszego), a już sporo rzeczy będzie jasne. Ponadto w internecie jest wiele różnych poradników, porad, tabel, zestawień i czego tam jeszcze - daleko nie szukając, w zasobach Game Exe są działy poświęcone pierwszej i drugiej części BG. A jeśli to, co tam się znajduje, jest niewystarczające, to zawsze możesz zajrzeć na Children of Bhaal - tam jest jeszcze więcej artykułów, tabel, zestawień, porównań, różnic między obydwiema częściami itp. itd.

Ale jeśli tam nie znajdujesz odpowiedzi lub masz jakiś nietypowy problem - to oczywiście śmiało pytaj na forum Ale nie o każdy drobiazg...
dunio1,
Tak, to znowu ja . Wykonałem trochę zadań już ale reputacja mi nie rośnie, czyżby w bg 2 nie dało się podnieś czy nie trafiam na zadania takie ?
Wczytywanie...