Smoki,Daedryczna włócznia i daedryczna laska :-) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LordMiras,
Ja od razu mowie nie ma smoków.To co mówi to bajki i bajeczki. .
Diego de Gallin,

Cytat

To było tak:Podchodze to jakiegoś Dunnmera a on zaczyna mi mówić że w Morrowind żyją smoki tylko że są niewidzialne.

Czy to na pewno był Dunnmer, a nie Argonianin gdzieś koło Dragon Fel? Bo jak tak to on ma jeszcze kilka ciekawych rzeczy do powiedzenia i wszystkie są podobnej jakości .
P.S. Nie należy mu wierzyć .
enKage_,

Użytkownik Deunan dnia Feb 12 2007, 05:30 PM napisał

Ale kolega pytał o konkretny sprzęt. Co do przywoływania, true, najlepiej użyć do tego któregoś z tych telvańskich hełmów...

[post="54384"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Konkretny czy nie - deadryczne bronie berzemu od dremor ;]
Co do innych części ekwipunku to jak pamietam (a mogę nie bo wieże telvanii mam od wieków) można zdobyć w Tel Branora u tej mistrzyni jakoś na T. (wyleciało mi )
Deunan,
Ale kolega pytał o konkretny sprzęt. Co do przywoływania, true, najlepiej użyć do tego któregoś z tych telvańskich hełmów...
enKage_,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Jan 24 2007, 07:01 PM napisał

Jak masz moda to są smoki na wyspie obok Vivek ale normalnie to ich nie ma.A włócznie można zdobyć w Berandas oraz kilka innych deadrycznych rzeczy ale nie pamiętam jakich.

[post="53350"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Deadryczne przedmioty najłatwiej uzyskac zabijajac Dremory - pozostaje po nich czesto jakac deadryczna katana laska włócznia sztylet czy tez inne cuda
Troszkę poprzywoływania i za któryms razem się uda ;]
Jeździec Apokalipsy,
Jak masz moda to są smoki na wyspie obok Vivek ale normalnie to ich nie ma.A włócznie można zdobyć w Berandas oraz kilka innych deadrycznych rzeczy ale nie pamiętam jakich.
Deunan,
Na wyspie nie ma smoków... Raczej >_>
O ile pamiętam, dużo sprzętu leżało w daerdycznej świątyni przy północnym wybrzeżu, Ale czy to było Ibar-Dad... Zdaje się że tak - jest tam mnóstwo skarbów, łącznie z Opoką Eidolona, warto zaopatrzyć się z duuużo Flinów, żeby to wszystko unieść... Ale czy leży coś z tych elementów? Tak, będzie laska. Będzie też druga chyba w Kora-Dur
Co do włóczni... Hmm, świta mi Balmora, tylko nie pamiętam czemu...
Ellevyn van Burning Flame,
Siemka!!
Cały czas gram w Morrowind ale z czymś takimś sie nie spotkałem.To było tak:Podchodze to jakiegoś Dunnmera a on zaczyna mi mówić że w Morrowind żyją smoki tylko że są niewidzialne.Co o tym sądzicie??Ja używałem lewitacji ale nigdzie nie spotkałem Jeśli coś wiecie na ten temat to piszcie Gdzie można znaleźć Daedryczną laske i Daedryczną włócznię??Włocznie pamiętam że znalazłem ale wtedy chodziłem inną postacią i nie pamiętam gdzie była
Wczytywanie...