Super Itemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Redhorn Steelaxe,
Projekt- tylko skrzynia
2ga katana- nie ma, kolejny bug (serio)
wielki miecz- skrzynia
addriann,
a kto wie gdzie można znaleźć "wielki miecz" wydaje mi się że Zuben walczy takimi dwoma ale nie mam jeszcze dość punktów u assasynów
Gość_Aded*,

Użytkownik Guest dnia sob, 07 lip 2007 - 14:34 napisał

Nie wiem a z kolei wie ktoś gdzie ,ożna znależć drugą katanę?  jedną mam już ze skrzyni

[post="73538"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ma ją jeden z kowali, bodajże ork z Silden, niestety nie sprawdzę bo już je wyzwoliłem. Sam chciałbym znaleść drugą do wykucia mieczyka ale niestety nie znalazłem.
Gość_Guest*,

Użytkownik Wasabi dnia pią, 15 cze 2007 - 13:50 napisał

można zdobyć blueprint miecza przodków NIE z tych skrzyń? (#39)

[post="69628"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie wiem a z kolei wie ktoś gdzie ,ożna znależć drugą katanę? jedną mam już ze skrzyni
SaintMaster,
Raczej nie, bynajmniej ja ani razu nie spotkałem się z tym projektem w sklepie.
Wasabi,
można zdobyć blueprint miecza przodków NIE z tych skrzyń? (#39)
(eternal) Dylanjuh,
Plusowym bugiem Gothica jest to, że zużyta tarcza ma taką samą ochronę jak nówka
Wasabi,
Mam "worn" paladin's shield, ale zastanawialem sie czy mozna miec "nówkę"

a swoją mam z truchła paladyna-renegata
(eternal) Dylanjuh,
Świetnym pomysłem na początek jest sklepanie Javiera ( nie zabijaj go ) Okradamy go (cóż to za okropne słowo ). Robimy obrót w tył nagadujemy Norrisa (Chucka) o nauce parowania tarczą i po sprawie.
SaintMaster,
Runiczną tarczę możesz znaleźć w skrzynce #27, natomiast tarczę paladyna wydaje mi się że tylko od paladyna(oczywiście nie po dobroci )
Wasabi,
A można kupić gdzieś tarczę paladyna albo runiczną?
Kafi,
Co do Tarczy i miecza królewskiego to nie da się ich mieć nie zużytych

A co do innych to nie wiem.
(eternal) Dylanjuh,
Co do super itemów to najlepszą bronią jest PATYK (są 2 wokół Montery). Trochę szkoda, że nie ma go w ekwipunku ale widac PB nie chce aż takich ułatwień
Wiksor,
Proszę powiedzcie mi gdzie jest Gniew Inosa. Kolega mi mówił, że w jakiejś jaskini z Królem Umarłych, ale chyba kłamał
SmokLares,
a teraz powiedz mi jak zdobyć te przedmioty bez kodów?? pozatym takie amulety i pierścienie dużo dają więc nie mów że to nic nie daje. nikt nie wie??
Donovan,

Użytkownik SmokLares dnia Feb 9 2007, 12:29 PM napisał

hmm może w tych kufrach trudnych do otwarcia tak samo nie wiem gdzie zdobyć ten pierścień i amulet

[Dodano po chwili]

A gdzie znajdę amulet żelaznej skóry, paladyna, maga, złodzieja i pierścień obrony, ochrony przed magią??

i nie mówcie że są tylko w kufrach, niektóre można znaleźdź w jaskiniach a niektóre są w kufrach ale chyba nie losowo tylko zawsze. niech ktoś napisze gdzie można te itemy znaleźdź.

[post="53888"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no ale powiedz po ci to jest potrzebne? żeby mieć o troszkę leprze staty zbroi?

a teraz taka ciekawostka że tych kosturów musi być naprawdę bardzo ,bardzo dużo .Raz gdy gra mi sie już nudziła wpisałem kod "give all" heh i wiecie co sie pojawiło ... tyle kosturów
śmierci ,równwowagi, dominacji, kotur niewrażliwości ...wszystkie z wymienionych mają umiejętność regeneracja many i odpowiada jeszcze na swojej nazwy chodzi o to.
kostur dominacji =umiejętność maga ognia= regeneracja many
oczywiście było jeszcze dużo innych kosturów, ja wypisałem te najlepsze [wszystkie potrzebują 260 punktów prastarej magi]

no i pojawiły sie wszystkie amulety o których mówiłeś
SmokLares,
hmm może w tych kufrach trudnych do otwarcia tak samo nie wiem gdzie zdobyć ten pierścien i amulet

[Dodano po chwili]

A gdzie znajde amulet żelaznej skóry, paladyna, maga, złodzieja i pierścień obrony, ochrony przed magią??

i nie mówcie że są tylko w kufrach, niektóre można znalezdzi w jaskiniach a niektóre są w kufrach ale chyba nie losowo tylko zawsze. niech ktoś napisze gdzie można te itemy znalezdzi.
Donovan,

Użytkownik SmokLares dnia Feb 4 2007, 09:50 PM napisał

ale w których są schowane te przedmioty??

[Dodano po chwili]

Z kąd znalezdzi te najleprze kostury magów?? bo w skrzyniach ich nie ma.

[post="53838"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





no właśnie czy wie ktoś gdzie znaleźć te kostury? bo ja znalazłem tylko kostur mroku niedaleko Silden
aha no i znalazłem a raczej kupiłem kostur maga wody od Hurita, i ,ale to chyba miała większośc z was
chodzi o kostur z dwoma ostrzami niezużyty a mam go od [prawie wszyscy kupcy koczowników] i garstka kupców asasynów]
SmokLares,
ale w których są schowane te przedmioty??

[Dodano po chwili]

Z kąd znalezdzi te najleprze kostury magów?? bo w skrzyniach ich nie ma.
Wczytywanie...