Boskie artefakty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_wieczny wendrowiec*,
Znalazłem wszystkie artefakty i skończyłem grę!!!:*)
Gość_wieczny wendrowiec*,
Dzieńki naprawde mi pomogłeś. Brakuje mi tylko w świątyni mora sul. :-)
Daroo,
-1970044328.jpg
Proszę, tu masz mapę z grobowcami, którą dostajesz od przywódcy Klanu Ognia. Czerwonym kolorem zaznaczyłem położenie grobowca Akashy i artefaktu Adanosa. Aby dojść do grobowca: skorzystaj z filmiku, do którego link dał Jeździec Apokalipsy lub skorzystaj z alternatywnej drogi opisanej przeze mnie. Jeśli nie masz mapy z grobowcami przodków od przywódcy Klanu Ognia musisz najpierw do niego dotrzeć. W tym celu otwórz mapę świata, którą powinieneś mieć i na niej znajdziesz taki symbol przedstawiający ogień na niebieskim tle. Musisz tam dojść i znaleźć człowieka i imieniu Kerth. Tak, to przywódca. Pogadaj z nim i wyraź swoją pomoc, dostaniesz mapę.


Edit: Mapa została edytowana w programie Paint.
Gość_wieczny wendrowiec*,
Dobra, to pomożesz czy nie?
Daroo,
Jest też dłuższa droga, którą bardziej lubię, niestety jest trochę trudniejsza. Z wieży Xardasa schodzisz droga prowadzącą w dół. Powinieneś trafić na obóz orków, przez który trzeba się przebić. Następnie cały czas iść wyznaczoną drogą, po drodze mijając ogry i dzikie zwierzęta, aż natrafisz na mniejszą grupę orków z trzema szamanami i za nimi grobowiec Akashy.
Jeździec Apokalipsy,
Bym Ci napisał jak tam dojść ale że dawno trochę grałem i nie chcę wprowadzać w błąd to daje filmik. http://www.youtube.co...?v=Up_PeWsUF6k w razie jakbyś dalej nie wiedział to postaram się wyjaśnić jeszcze raz.
Gość_wieczny wendrowiec*,
Znalazłem pierścień z Gothy. Mam też z Trelis, ale nigdzie niemoge znaleść grobowca Ahaszy( czy jakoś tak ). Wożecie mi pomóc prosze
Gość_Aztek*,
Witam, zdobylem artyfakty Adanosa lecz nie mam Pierscienia zycia prawdopodobnie go zostawialem lub sprzedalem jest jakis kod na ten pierscien?
Darnith,
To akurat wiem, ten pierścień już dawno zdobyłem szukając wieży Xardasa

Swój problem już rozwiązałem, znalazłem kod na ten pierścień (niestety inaczej się nie dało).
jacksonheyes,
Może nie masz tego pierścienia z nordmaru. Jest on w posiadaniu Akashy jednego z przodków.
Darnith,
Moje pytanie jest proste - jak mogę zdobyć drugi pierścień Adanosa? Czytałem, że ma go demon w mieście Gotha. Jak wyzwalałem to miasto z ożywieńców chyba miesiąc temu to zabiłem demona i wszystko wskazuje na to, że nie brałem żadnych rzeczy z jego ekwipunku. W całym mieście są teraz buntownicy, a ciała demona już nie ma...
Czy jest jakiś sposób na zdobycie tego pierścienia w inny sposób?
Gość_Guest*,
co do Vaka jak zabilem go juz np.I nie mial amuletu bo w moim ekwipunku nie pisze ,,Amulet Adanosa'' to co nie ma juz szansy na zdobycie go ??

P.S moze ktos dac screena swiatyni w MoraSul

z gory thx
Bezimienny Michał,
Dark, jesteś spoko
Dark,
A więc przejdźmy do rzeczy:

1. Korona Adanosa znajduje się w świątyni w Mora Sul.

2. Szata Adanosa jest też w świątyni tyle że w Al Shedim.

3. Pierwszy pierścień Adanosa jest w Nordmarze w grobowcu Akashy.

4. Drugi pierścień Adanosa ma demon w mieście Gotha.

5. Amulet Adanosa jest w posiadaniu dowódcy Trelis Vaka. Vak sprzeda ci go za 50 tyś. sztuk złota. Radze poczekać do momentu kiedy będziesz odbijał Trelis wtedy zabijesz Vaka i zabierzesz mu amulet.

Tutaj masz link do niezłej mapy z zaznaczonymi wszystkimi miejscami ukrycia Artefaktów Adanosa i nie tylko. http://img299.imageshack.us/my.php?image=worldmapsw7.jpg[/url]


Panowie dajcie sobie spokój. Nick jak nick, widziałem gorsze lepsze, widziałem lepsze. Do waszych też się można przyczepić. A jak ktos ma problemy i umie się o nie zapytać to albo mu pomóżcie, albo zignorujcie ale darujcie sobie komentarze prowadzące do kłótni. - Ekhtelion
Bezimienny Michał,
1 mam taki nick właśnie żeby było śmiesznie

2 ja tylko chciałem żeby mi ktoś powiedział jakie są wogule artefakty adanosa i w którym miejscu one występują, czy to taki wielki problem dopisać jaki artefakt przy wymienionych miejscach u góry ?? Ale spoko dowiedziałem sie gdzie indziej co i gdzie jest.
Donovan,

Użytkownik Bezimienny Michał dnia Feb 7 2007, 10:34 AM napisał

Owszem gdyż niewiem czego dokładnie szukać, oswobodziłem całą myrtane i jak np zabiłem Vaka i innych to wszystkie ciała mi znikneły i chodzi i o to : jakie sa akrtefakty i gdzie bo ja mam ten amulet adanosa i niewiem skąd. Jezeli ten amulet jest od Vaka to dobrze a jeżeli nie to mam problem bo tego ciała niema  . Mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.

[post="53965"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a czy to cos zmienia jeśli wiesz czego szukasz?
no pomyśl sam ...czy ten post ma choć odrobine sensu

Ps jak przeczytałem twoją nick to prawie z krzesła spadłem hahaha "bezimienny Michał" jak moze byc ktoś bezimienny skoro ma imie ?
Bezimienny Michał,
Owszem gdyż niewiem czego dokładnie szukać, oswobodziłem całą myrtane i jak np zabiłem Vaka i innych to wszystkie ciała mi znikneły i chodzi i o to : jakie sa akrtefakty i gdzie bo ja mam ten amulet adanosa i niewiem skąd. Jezeli ten amulet jest od Vaka to dobrze a jeżeli nie to mam problem bo tego ciała niema . Mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.
Ranger,
Czy to pytanie ma sens po tym co zostało już napisane?
Bezimienny Michał,
Siema ja mam pytanie : czy moze mi ktos powiedziec gdzie znajde jakie boskie artefakty artefakty, bo ja szczerze powiem ze mam juz 3 : koronetka adanosa, pierscien, amulet i sam nawet niewiem gdzie to znalazlem, koronetke w jakims grobowcu na pustyni, pierscien w Gocie, a amulet nawet niewiem skad on sie wziol poprostu musze wiedziec gdzie czego mam szukac, z gory dzieki.

[Dodano po chwili]

sorry za duze litery i podwujne slowo artefakty
Xardas 2006,
Hełm to nie artefakt Adanosa jeżeli mówisz o tym hełmie ,który znalazłeś w grobowcu Ejnara ,a jeżeli to srebrna KORONA to owszem jest to artefakt Adanosa
A artefakty są w następujących miejscach:
-w Gocie jest jeden
-drugi jest w Nordmarze w grobowcu Akashy
-trzeci w świątyni Al Shedim
-czwarty w świątyni Mora Sul
-a piąty i ostatni jest w Trelis ma go Vak orkowy przywódca
Wczytywanie...