droga_stali_i_nadziei

Problem logiczny! - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Konto usunięte,
wooooojo alive!


Ekh - po pierwsze... niczego nie edytowałem oO jak mnie nie było to trudno coś edytować.

Ekh - po drugie... jak to nie zagląda? a co właśnie robie?

Ekh - po trzecie... ja też mam głosy i się nie chwale


A wracając do tematu - osoba która się kłóciła pisała kilka postów z tego samego konta twierdząc że MOŻESZ jeden a możesz sto. co za różnica - fakt zgadzam się z wami że można to bardziej zabezpieczyć żeby nie było niedomówień-- tylko w miejscu [twój nick] pojawiał się twój nick (na którym jesteś zalogowany)


wyglądało to w ten sposób

czyli ciebie, Wojo
Kaanyr Vhok,
Dany nawet gdyby był wielki znak "STOP MULTIKONTOM" to czy admin zawsze znajdzie multi? Nie chyba że naprawdę jakiś dobry admin. W każdym bądź razie ja ten "[twój nick]" odbieram jako odniesienie wyłącznie do nicku.
Dany,
A może wpadliście na pomysł, że posiadanie kilku kont jest pewnie zabronione, więc to gdybanie nie ma sensu. Więc nie ma luki w myśleniu.
Xingu,
Ale moim zdaniem tak jest napisane "ciebie" A nawet jeśli masz z 357 kont to na każdym dalej jesteś Ty. Bo chodzi chyba o daną osobę, i też o nick, o obie sprawy. Bo jak by chodziło o sam nick, to możesz sam pisać pod kilkoma, a jak by chodziło o samą osobę to mógłbyś z jednego nicku napisać ty, potem twoja siostra, brat, matka, ojciec, wujek, ciotka, kuzyn i by tego nawaliło.
Kaanyr Vhok,
Nie zagląda ale możemy sobie pogadać i pogdybać.

Jest napisane dokładnie: Ciebie[twój nick]. Czyli przyjmuje wersje taką że mając dwa konta z dwoma różnymi nickami nie łamię "regulaminu" i o to być może chodziło tym kolesiom którzy se z Wojem kłócili. Fakt nie jest to poprawne jeżeli bierzesz pod uwagę to ze oszukujesz ale w końcu admin o tym nie wie
Ekhtelion,
A moderatorzy to co? Nie ludzie?

Jakbyś zgadł... Jakbyś zgadł...


Na wszystko są metody Xingu, LAN nie LAN, TPSA nie TPSA. Stałe IP czy nie też nie ma różnicy...
Swoją drogą temat chyba został już wywalcowany , Wojo tu nawet nie zagląda.
Xingu,
Mod a tak się lubi zabawiać

A wracając do tematu. Teoretycznie admin może wiedzieć że to ta sama osoba, po warunkiem że jesteś podłączony do sieci LAN i masz stałe IP. Bo gdy korzystasz z modemu albo masz neta od TP S.A. to masz je zmienne i wtedy rzeczywiście nie wiadomo czy to ty czy już ktoś inny. Jednak jest tam napisane że na "Ciebie" czyli na daną konkretną osobę.
Ekhtelion,
Kaanyr nie zdradzaj naszych sekretów bo się wyda, że na forum jest tylko jedna osoba i będzie źle.


Nie, niech powie! Niech się świat dowie!

Tajemnice muszą pozostać zachowane.

Zamknijcie się wszyscy i przestańcie OT.

Ahhh, głosy jak miło was znowu słyszeć....

Głosy? Przecież tutaj jestm tylko ja...
Kaanyr Vhok,
"czyli ciebie [twój nick]"
Właśnie.. czyli mój nick. Powiedziane jest że "ten" mój nick może tylko post dziennie. Nie ja.

User to koleś o jakimś tam nicku który korzysta (pisze) na forum. Logicznie rzecz biorąc masz racje. Ale skąd wiesz czy ja (Kaanyr) to na przykład jeszcze nie Dany, VL, Atis czy Ekht??? Może wszyscy razem to jedna popierdzielona osoba która nie ma co robić tylko pisze na forum pod różnymi nickami prowadząc rozmowę sama ze sobą W takim wypadku pisząc jedną postacią jeden post na dzień nie łamie regulaminu bo admin nie wie że "my" to tylko ja.
Wiem poplątałem ale może da się skumać
Xingu,

Użytkownik Kaanyr Vhok dnia Jan 23 2007, 03:29 PM napisał

Hmmm a kto powiedział że nie możesz pisać pod innym nickiem? Wiem głupie ale na siłę możesz i tysiące postów dziennie pisać jeżeli masz tysiące kont na forum. Tutaj jest luka.

[post="53269"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]Napisane jest że na Ciebie przypada jeden post. Czyli na jedną osobę, a to że twój nick, to takie coś żeby było łatwiej zrozumieć. Jednak wydaje mi się że to nie to.
Ekhtelion,
Albo ja mam sklerozę albo ten drugi warunek pojawił się po jakimś edytowaniu...
Kaanyr Vhok,
Hmmm a kto powiedział że nie możesz pisać pod innym nickiem? Wiem głupie ale na siłę możesz i tysiące postów dziennie pisać jeżeli masz tysiące kont na forum. Tutaj jest luka.
Xingu,

Użytkownik Wojo dnia Jan 16 2007, 02:12 PM napisał

--

.::::::.
I jeszcze jedno: możesz napisać 1 posta w tym dziale dziennie ...

.::::::.
Na jednego usera (czyli na Ciebie, [twój nick]) przypada jeden post w tym temacie DZIENNIE.
--


Jak widać podane warunki i te warunki z mojej wypowiedzi które wymieniłeś, to te same warunki, za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi. Według mnie moja wypowiedź jak najbardziej ma sens i składnie, a na pewno nie ma tam zmiany warunku. Użyłem obu warunków w uzasadnieniu.
Ekhtelion,
Tylko dlaczegow swoim uzsadanieniu Xingu zmieniłeś warunek z "możesz napisać 1 posta w tym dziale dziennie" na "Na twój nick przypada 1 post dziennie". Przecież to jest różnica...
Xingu,

Użytkownik Wojo dnia Jan 16 2007, 03:42 PM napisał

problem w tym że próbują mi wmówić że warunek nie ogranicza ilości pisania... tzn. możesz napisać 1, albo 41...


Nie ma słowa tylko, ale jest zdanie mówiące:
"Na twój nick przypada 1 post dziennie"

A jeżeli na twój nick przypada jeden post na jeden dzień, to nie możesz dać 41 postów bo wtedy na twój nick wypadnie 41 postów, a nie jak przewidziane jest w warunku.

Moim zdaniem nie ma logicznych dziur. Jedna osoba może ale nie musi napisać (bo napisane jest że można napisać jednego posta dziennie) Pisząc więcej niż jeden łamiemy warunek co wynika z mojego powyższego uzasadnienia. Nie pisząc nie łamiemy warunku, uzasadnienie na początku tego akapitu .

Ale co do spełnienia warunku to mam pewne wątpliwości, bo to wygląda na zwykłą instrukcje, jak należy postąpić, co wolno, a czego nie. A nie jest powiedziane że trzeba to zrobić. Moim zdaniem "warunek" spełnimy gdy napiszemy jednego posta, albo nie napiszemy żadnego, nie spełnimy go gdy napiszemy ponad jednego. Jeszcze istnieje rozwiązanie że warunku nie da się spełnić bo nie jest on postawiony konkretnie, można go złamać lub nie wypełnić, ale wypełnienie może być nie możliwe.
Ekhtelion,
Możesz napisać jeden post dziennie. Możesz ale nie musisz. Ale nie ma słowa o tym ile postów możesz napisać. Jedno słowo (tylko, maksymalnie, conajwyżej) załatwiło by to jednoznacznie. Ale tak można się czepiać...
Konto usunięte,

Użytkownik Ekhtelion dnia Jan 16 2007, 04:59 PM napisał

Ot zwykła utarczka słowna. Każdy wie o co chodzi, a ktoś się na siłę próbuje czepiać. Na upartego można to rozumieć, że możesz napisać jeden post lub dwa lub trzy itd...

[post="52874"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]
ale wtetdy łamiesz zasady... tak, logicznie myśląc...
--
jak nikt nic mądrego nie wymyśli to chyba można zamknąć
Ekhtelion,
Ot zwykła utarczka słowna. Każdy wie o co chodzi, a ktoś się na siłę próbuje czepiać. Na upartego można to rozumieć, że możesz napisać jeden post lub dwa lub trzy itd...
Konto usunięte,
ekh - to była taka ekhm... przenośnia

problem w tym że próbują mi wmówić że warunek nie ogranicza ilości pisania... tzn. możesz napisać 1, albo 41...
a dlatego że nie ma słowa "tylko"... nie do końca zrozumiałem tą osobe.
Ekhtelion,
Dziura logiczną jest to, że to nie jest zdanie logiczne. Zdaniu logicznemu można przyporządkować jedną z wartośc: prawda lub fałsz, a w tym wypadku tego raczej nie można zrobić .

Rozpatrując zdanie: "możesz napisać 1 posta w tym dziale dziennie"

możesz czyli nie musisz, 1 post dziennie to 1 post dziennie. Nad czym tu dywagować.
Wczytywanie...