Pancerz ceremonialny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Teenager,
A ja mi go może sprzedać mag ognia w Vengradzie czy to nie dziwne?
Donovan,
no dobra pancerz ceremonialny sprzedaje tylko jeden kowal no i jest on w vengardzie a dokładniej tuż przed wejsciem do sali tronowej króla rhobara jest taka mała kuźnia gdzie stoi tylko jedno kowadło nie pamietam jak sie ten gośc nazywał ale jestem pewien (bo sam u niego ten pancerz kupiłem ) ze on ma pancerz ceremonialny a jeśli pamiętasz jego imie to wpisz w konsoli spawn [a tu jego imie z dużej litery]
Gabriel,
Tylko ze cały strój Adanosa nie jest najpotężniejszy Wystarczy szare na zbroje orkowego elity (ta za pokonanie wszystkich buntowników) + tarcza runiczna i masz dużo lepszą zbroje Bo szata Adanosa nawet jeśli działa Ci usprawnianie zbrój nie będzie miła więcej niż 80,80,80,80
emkakafetheelderscrools,
HEJA! dla pancerza ceremonialnego potrzeba 50%. Mi też brakowało jednego, no i wyzwoliłem faring. a pozatym, pancerz paladyna jest najlepszy w tej grze, basta.

[Dodano po chwili]

A drugi najlepszy to cały strój adanosa.
Medivh,
gildor - pomyliły ci się części Gothica... W tej kody działają na zupełnie innej zasadzie...

A jak tak bardzo chcesz znaleźć tego kolesia to wpisz w konsoli

goto

Może się gdzieś w tekstury wtopił...
Gabriel,
Jak nie możesz inaczej to zrób tak kodami przenieś sie do niego i tyle dokładny sposób jest opisany na forum ja sie nie znam bo nigdy nie cheatuje...
comfort,
Ej dobra ale tego FRAJERA NIE MA ! kminicie to że on znikł i nie ma go !
gildor,
Jak bardzo ci na tym zalerzy to wpisze hasło na kody(F2 itd) i potem dajesz na postać która ma ten pancerz dajesz ,,O'' i wcielasz sie w tą postac i poprostu sciagasz zbroje i ja wyrzucasz po czym wracasz w ten sam sposób do swojej postaci
comfort,
Żartujesz chyba sobie bo wrzoraj patrzyłem na nie wszędzie a ten PANCERZ CEREMONIALNY widzłem tylko u tego goscia KOWALA z Vengardu. W tym problem !
Gabriel,
Przecież takie zbroje są w każdym obozie buntowników zazwyczaj ma je dowódca...
comfort,
Ale on mi sie bardzo podobał ... poza tym miałbym kolekcje pancerzy bunotwników !
manutd,
Nie lepiej zdobyć jeszcze 25k i kupić pancerz paladynów? A wracając do Twojego pytania to nie mam pojęcia gdzie może jeszcze być~~
comfort,
Witam. Jest to mój pierwszy post !

Chciałbym sie dowedziec gdzie moge kupic pancerz pod tytułem PANCERZ CEREMONIALNY. Wiem że w Vengardzzie jest taki gośc co może mi to sprzedac ale on ZNIKŁ ! I to jak nazłośc mnie w jeden dzień był a brakowało mi 1 pkt u buntowników żeby kupic ten pancerz a na drugi dzień gdy juz zdobyłem ten punkt reputacji JEGO JUŻ NIEBYŁO. Nazywał się chyba Kelaneth ? Pomocy ludzi bo tak mi bardzo zależy na tym żeby go sobie kupic.

Pozdro ...
Wczytywanie...