Reakcja postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Nie czuj się urażony Doświadczenie forumowe uczy, że trzeba podpowiadać ludziom najpierw najbanalniejsze rzeczy bo z nimi zazwyczaj są największe problemy.
Kamar,
Nie posądzajcie mnie o takie niedbalstwo jak nie wybranie czaru. Tak trzeba go wybrać muszą mieć mane i tak zawsze było i leczyli. Nagle przestali, domyślam się że musiałem przypadkiem (jakiś skrót klawiaturowy czy coś) coś zmienić i to jest powodem moich problemów.


---------------------

Cóż już doszedłem w czym rzecz. W automatycznych zachowaniach postaci (czy jak to tam nazwać ) w miejscu bodajże atakowania postaci miałem dane na "nie atakować", jednak po zmianie na "oddawaj ciosy" i działa
Ekhtelion,
A to nie jest przypadkiem tak, że muszą mieć wybrany czar uzdrawiający? Wtedy powinni go sami automatycznie rzucać, pod warunkiem, że mają manę.
Kamar,
Grając sobie w dungeon siege mam dwóch magów w drużynie którzy leczą moich bohaterów. Wszystko było dobrze aż wreszcie w pewnym momencie przestali leczyć ich sami. Teraz muszę każdemu po kolei wskazywać kogo mają leczyć itd Jak zrobić żeby znów włączyć opcję sztucznej inteligencji moich postaci?
Wczytywanie...