Głupia Aerie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Uriel89,
Dzięki za radę... Nie omieszkam następnym razem (bo teraz zamieniłem Aerie na Mazzy).
Yale'mallis,
Pewnie korzystałeś z bronie, która przy trafieniu może odebrać inteligencje. Ja np. Edwinem takim kosturem walczyłem (bo nie wiedziałem), że ma teraz 1 charyzmy, ale czy kiedyś miał więcej . Jest sposób. Ściągnij shadowkeeper'a. I podciągnij jej staty.
Uriel89,
Qrczę jest bardzo nie dobrze... Nie mam za bardzo ochoty grać od nowa - w grze upłynęło mi już ponad 30dni i całkiem wiele osiągnąłęm... Aż ciężko mi o to pytać, ale czy jest *jakikolwiek* (nawet nieuczciwy) sposób na przywrócenie straconej inteligencji (domyślnie 16)?? Bardzo mi na tym zależy...

Edit:
Jeżeli chodzi o dziewczynę, to zrobiłem tak jak kazałeś... i podziałało:) Szkoda tylko, że Aerie nadal jest... jaka jest:(
Szakal,
1. W takim razie nie mam pojęcia co to może być. Wyssanie inty działa tak samo jak wyssanie każdej innej cechy... To chyba jakiś bug czy coś .

2. Pzywrócenie i Odnowa to jest to samo, to jest błąd w tłumaczeniu. Nie rozumiem czemu nie działa. U mnie działa normalnie. Może daj swojemu kapłanowi to zaklęcie (w księdze czarów kapłańskich) i po odpoczynku użyj na niej, ja tak zawsze robię i zawsze działa.
Uriel89,
Cóż... ale czy ta cecha nie powinna być podświetlona na czerwono? U mnie nie jest, no i oczywiście nie ma żadnej adnotacji o przypadłości:/ Mam nadzieję, że to co mówisz jest prawdą, bo już ok. 5 dni (w grze od course) minęło od kedy się zorientowałem, co się stało i zaczyna mnie to przerażać...

PS. Korzystając z topica, mam pytanko odnośni misji w Targowie - zaibłem już garbarza i zostałem poproszony przez niedoszłą Tancerkę Skóry o pomoc... nie mam serca jej zabijać więc postanowiłem jej pomóc. Niestety w miejskiej świątynie nie ma zwoju Odnowa, jest jedynie Przywrócenie. Kupiełem takie dwa, niestety nie podziałały... Gdzie mogę dostać odpowiedni zwój?
Szakal,
Najprawdopodobniej byłeś u Łupieżców Umysłu? Oni mają taki atak, że wysysają inteligencję. Nie musisz się martwić, bo to po jakimś czasie mija .
Uriel89,
Moi drodzy przyjaciele-forumowicze! Mam problem - w trakcie moich podróży Aerie straciła inteligencję -> obecnie ma jej 3. Sprawdzałem, ale nie jest pod wpływem żadnej klątwy, nie wyssano jej cechy ani poziomu. Czy ma ktoś pomysł co się stało? Co prawda przez dłuższy czas bigała z wyssanym poziomem, ale jak tylko wróciłem do miasta, to u kapłana poddałem ją przywróceniu. Nie mam pomysłu na to co się stało, a nie chcę tracić dobrego maga/kapłana (i dziewczyny)....
Wczytywanie...