Risen: Wydanie Kompletne od piątku w sklepach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Cena jest rozsądna patrząc na zawartość i na ceny samych risenów. Złota Edycja Risen 2 kosztuje obecnie 100zł, czyli za 1 część płacimy 20zł. Dla osób, które nie grały w żadną z części jest to może nie tyle co okazja, co akceptowalna opcja.
krzyslewy,
Cena jest faktycznie nie atrakcyjna. Obie części "Risena" na pewno da się kupić za mniej niż 120 zł. Ale w reszcie się z Tobą, Frey, nie zgodzę. Po pierwsze, kompletnie nie wiedziałem, że Pirahna Bytes stworzyła kiedykolwiek H&S, a co dopiero, że jest nim "Risen". Po drugie - widać, że nie grałeś w drugą część, która już nie jest kolejnym średnim klonem "Gothica", ale naprawdę świeżą produkcją, których bardzo brakuje na rynku. Przede wszystkim posiada znakomity piracki klimat, zupełnie nowy, rozbudowany i trudny system walki oraz nowe drzewko umiejętności. A to tak wymieniając powierzchownie, bo na to składa się między innymi twoja własna załoga, z której z jedną wybraną osobą możesz podróżować (krótko mówiąc: towarzysze!), voodoo czy chociażby fabuła z zaskakującymi zwrotami akcji (!). Pirahna Bytes zrobiła wyraźny krok w przód, choć oczywiście ducha "Gothica" wciąż czuć, jednak to bardziej zaleta niż wada
Frey,
Disciples 2 to jedna chyba z najlepszych gier turowych jakie powstały, można sama rozgrywka nie jest super, bo z czasem się przejada, ale w kampanie super się gra.

Co do Risena, to płacenia za ten tytuł 100zł+ to wrzucanie pieniędzy. Jeśli ktoś jest hardcorowym fanem gothica (bo w sumie Risen to klon co do joty, gdzie nawet zadania są identyczne) oraz nie zauważył, że mamy rok 2013, to max 20zł warto dać z obie części Risen. To gra stworzona wyłączenie dla fanów gothica, a dla reszty to kiepska gra H&S i tyle.
Gość_*,
Risena kupiłem okazyjnie jakiś czas temu. Pograłem, odłożyłem i teraz męczę się z Disciples 2.
Gość_LAKB*,
Dlaczego? Może ktoś jeszcze Risena nie ma? Albo ma jakieś durne wydanie w stylu Pomarańczowej Edycji i wstydzi się to postawić na półkę koło Złotej Edycji Gothica i kolekcjonerki Wiedźmina?
Frey,
Próba wciśnięcia graczom, czegoś co nie jest w sumie nic warte. Nie wiem czy ktoś jest na tyle szalony, aby to kupić.
Ranger Krzyś,

risen, wydanie kompletne

W końcu pudełko z oboma części sukcesora cRPGowego cyklu "Gothic" na pokładzie ujrzało światło dzienne. "Risen: Wydanie Kompletne" dostępny jest już w sprzedaży od piątku (który gdy kreślę te słowa, powoli odchodzi do przeszłości) w sugerowanej przez wydawcę cenie 119 zł. Cóż, jeśli ktoś z was do tej pory nie grał w żadną cześć "Risena", to ma teraz dosko...ekhm...dobrą okazję, aby to nadrobić. Jeśli zaś ktoś grał, to myślę, że taniej i lepiej będzie dokupić brakujący produkt. Bo jakby to delikatnie ująć – cena do zbyt atrakcyjnych nie należy.

W rozszerzonej części newsa możecie przeczytać cóż takiego upchnięto do pudła "Risen: Wydanie Kompletne". A ja standardowo – czekam na wasze opinie i komentarze. Ktoś z was w ogóle planuje zakup "dopakowanego" o sequel "Risena"?

  • Płytę z grą Risen
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen
  • Płytę DVD z filmem "Making of Risen"
  • Płytę z grą Risen 2: Mroczne wody
  • Drukowaną instrukcję do gry Risen 2
  • Drukowaną mapę świata gry z plakatem na odwrocie (format A1)
  • Drukowany poradnik gracza (120 stron)
  • Płytę CD ze ścieżką dźwiękową z gry
  • Kod do aktywacji trzech dodatków DLC
risen, wydanie kompletne
Wczytywanie...