Jagged Aliance 2.5 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
Społeczność graczy postarała się o trochę modów które nie ustępują rozmachowi dwójce. Tylko ten syntezator mowy zamiast lektora w jednym... Ale i tak warto zobaczyć.
VEGA,
JA2.5 jest bardzo fajny zgadzam sie, że gorszy od JA2 ale i tak jest fajny! Ja mam płytę z dodatkowymi sektorami i nawet całkiem nowa kampania tak wiec jest super fakt faktem bez dodatkowych misji jest króciutki i trochu nudnawy ale ma chociażby nowe bronie
Len,
Zgadza się, JA2UB przy JA2 jest słaby. Ale chyba nie aż tak aby tak bardzo narzekać, jest krótki i nie ma wielu elementów, które były znane w JA2 jak np. swoboda ruchu i kolejności wykonych działań. Ale nie jest aż tak źle, pograć zawsze można, mi się bardzo podobał mimo, że od JA2 jest gorszy.
Yale'mallis,
Fabuła tam jest prosta, ale jest. A co do sektorów może setek nie ma. Ale ze 100 jest (później jak przejdziemy wprowadzenie z wypadkiem helikoptera). A co do JA 2 nie grałem i postaram się to nadrobić, bo 2.5 mi się podobała.
Ekhtelion,
To żeś teraz dowalił... JA2.5 w porównaniu z JA2 to są jakieś popłuczyny. Dwójeczkę ukończyłem chyba 8 razy, a 2.5 nie chciało mi się nawet raz przechodzić. Kilka sektorków, brak wątku ekonomicznego, praktyczny brak fabuły. KIT po prostu. Za to JA2 to są setki sektorów, wątek ekonomiczny, wątek SF, masa questów, smaczków, fajna fabuła...

Jeśli twierdzisz, że JA2.5 jest świetne to przy dwójce chyba zemdlejesz
Yale'mallis,
Co sądzicie o Jagged Aliance 2.5 UB?? Ja w to grałem i dla mnie obok Baldura 2 i Icewindów jest to gra pnad gry. Grałem tylko w tą część, w której musimy baze rakietową wysadzić. Może znacie jakieś inne fajne??
Wczytywanie...