Rogaty demon - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Donovan,

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 3 2007, 03:41 PM napisał

To tylko podejrzenia:
Klan ognia wysłał wojownika z kamieniem. A orkowie złożyli go w ofierze by przywołać demona który pomoże im wejść do grobowca. W sumie raz już tak zrobili w Gothcie

[post="53774"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




może i masz racje ale jego imie zwaliło mnie z krzesła "Trup"
Ranger,
To tylko podejrzenia:
Klan ognia wysłał wojownika z kamieniem. A orkowie złożyli go w ofierze by przywołać demona który pomoże im wejść do grobowca. W sumie raz już tak zrobili w Gothcie
Donovan,
koło grobowca jednego z przodków bareka jest szaman który ma imię i demon który tez ma imię czy wie ktoś o co z nimi chodzi?a na ołtażu leży gosc co sie nazywa "trup" hehe acha a szaman ma kostur nekromanty czy jakos tak
Pasoro,
Jak Przecztales ten pulpit o Akaszy to dla tego pojawili sie tam ożywieńcy i demon są strażnikami jego.



pokój
Ranger,
czyli nieprzetłumaczona nazwa kamiennych golemów
emkakafetheelderscrools,
Wiem, stoleingolemy, czy jakoś tak.
Gabriel,
Demon był strażnikiem księgi :F
Ranger,
Demon jak demon. To tak jakbyś spotkał wilka i spytał czy to zemsta z drogę do Reddock
Tak samo pojawiają się golemy kiedy w GII otworzymy skrzynię(koło piramidy w jaskini)
emkakafetheelderscrools,
Zchodzę na sam dół biblioteki klasztornej, czytam księgę, atu wyskakuje mi DEMON. Taki sam jak w gocie. Ktoś to widział??? Chyba wszyscy. Ale dlaczego on tam się pojawia? Czy to ma być zemsta z goty? A może xardas (on też jest w nordmarze) go przyzwał???
Wczytywanie...