Co sądzicie o Morrowindzie?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Osa,

Użytkownik D.U.Darrit dnia Apr 3 2006, 10:29 PM napisał

Tylko jeszcze żeby sie tak nie cięła...

[post="42077"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No właśnie

Tak czy inaczej o klasie gry świadczy to, że w pewnym momencie nie wiedziałem co jest głównym wątkiem fabuły Zresztą co tu dodać? Rozbudowany świat i postać, a do tego wiele godzin zabawy. Ciekawy jestem jaki jest Oblivion (o ile będe mógł sobie w niego pograć )
D.U.Darrit,
W Morrowindzie najbardziej podobał mi się niebywale wręcz rozbudowany świat. Z jednego miasta do drugiego szło sie dobrych kilka minut, to robi wrażenie. Krajobraz niby jest dość jednostajny, ale moim zdaniem to dodaje tylko grze realizmu i powiedziałbym "wiarygodności' .


Super jest też rozbudowana postać, nieliniowość i nowe możliwości zaklinania broni i sporządzania eliksirów.
Ogólnie jedna z najlepszych gierek RPG, w jakie grałem.

Tylko jeszcze żeby sie tak nie cięła...
burzol,
gierka na dlllluuuuuggggiiiiie godziny choc ma swoje plusy i minusy-denerwujacy jest tylko fakt ze mozna czasem zupelnym przypadkiem sprzedac albo wyrzucic jakis przedmiot bez ktorego niemozliwa jest kontynuacja fabuly....porazka....
Shadowdale,
w Morka gram nie tak znowu długo, ale jak na razie większych zastrzeżeń nie mam... na początku tak się ciął że nie grałam w ogóle ale teraz już idzie płynnie i żeby tylko było więcej czasu na granie... No więc grafika bardzo mi odpowiada, duża weyspa, czasem nawet ZA DUŻA ale w sumie nie do tego stopnia, by to wnerwiało. W sumie nie mam żadnych ujemnych opinii na razie, co jednak może sie zmienić, nie? dajnie że działanie jest nieograniczone, nie lubię jak muszę iść tam gdzie muszę
Devilus,
System walki w arenie byl taki ze np.gdy chciales kogos pchnac mieczem to musiales przytrzymac przycisk ataku i pchnac myszka do przodu. A ja zazwyczaj uzywalem Ciec szerokich, a jak sie ma malo zycia to sie nie patrzy co leci z biurka tylko sie walczy
olo,
ech zaciekawiles mnie Devilus i przeczytalem sobie arta o Arenie z genialnej strony o Morku a mianowicie Adamyntowej Wiezy.... ale nic nie znalazlem o waleniu w biurko :wink: , mozesz przyblizyc o co Ci mianowicie chodzilo :wink:
Devilus,
Szczerze mowiac to walka juz mi sie bardziej w Arenie podobala. Czasami cos zrzucalem z biurka Ci ktorzy grali wiedza o czym mowie :wink:
olo,
Fakt, iz walka jest troche niedopracowana , ale miejmy nadzieje iz poprawi sie to w nowym nadchodzacym dziele: Oblivation
Devilus,
Ja Morka kocham i nienawidze. A to dlatego, ze to jest Rpg ktory mi chyba ukradl najwiecej czasu (przeszlem :mrgreen: ) . Ale wykrzaczanie sie jest bardzo wqrwiajace (czasem mialem ochote poturbowac moj komputer). I walka jest strasznie nudna. Jesli chodzi o walke to nic mi nie zastapi takich dwoch gierek z playstation - Vagrant Story i Legen of Mana. Ja po prostu kocham nawalanki i podoba mi sie gdy element combosow jest wpleciony w rpgi.
olo,
Ja nie wiem co wy macie za problemy, gra sie Wam muli czy co mi sie jeszcze nigdy tak nie dzialo, takze szybko sie laduje 8)
huberthc,
a i wpadla mi jeszcze do glowy duza wada morka - OGROM bledow wkurza to ze czasem potrafi sie wykrzaczyc w samym srodku jatki, albo ze postac sie blokuje itp itd, no ale przy tak duzej grze mozna to wybaczyc a i przy zabawie z modami mozna tez napsuc duzo
olo,
Chyba mozna troche pogadac o jednej z najlepszych gier rpg:)
huberthc,
no, moze troszeczke
Rincewind,
Chłopcy trochę "zboczyliście" z tematu. Nie sądzicie?
olo,
Daggerfall jest z rogoly do kupienia w firmach wysylkowych ale takze na stronach o starych grach tez sie pojawia ba ja z takowej sciaglem
huberthc,
ooooooooooooooo dobrze wiedziec
olo,
Ja ma Daggerfalla a mam xp
huberthc,
fakt, w ogole powinni zrobic jakas reedycje albo cos, przystosowana do dzialania pod xp... zagralbym sobie chetnie
olo,
Ale na temte czasy Daggerfall byl szczytem marzen trzeba tez wspomniec ze zostal sprzedany w Polsce w ilosci 100 szt :?
huberthc,
alez oczywiscie ze gralem, ba, gralem nawet w pierwsza czesc : tes:arena. Fakt, powierzchnia jest ogromna, jednak te wszystkie miasta, lochy, wiochy, itp to jest jedno i to samo, jest kilka schematow, ktore sie powtarzaja. Morek przy tym wyglada jakby sie w ogole nie powtarzal
Wczytywanie...