Zapowiedzi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Enea Korowłosa,
Tytuł:
Jeszcze nie wiadomo
Chęć przeczytania:
Bardzo bym chciała przeczytac.
Dlaczego:
Poniewaz czytałam już jedno opowiadanko Atis i bardzo mi sie spodobało, a to zapowiada sie równie ciekawie. Zamieszczony fragment cechuje lekkość psania i humorystyczne podejście do tematu- oczywiscie moim skromnym zdaniem.
Atis,
Od autora

Wiesz....zawsze mogę tam wcisnąć Tiamat.......ale siekanka by była, ale to wszystko straciłoby sens.
Medivh,
Tytuł
Jeszcze nie wiadomo...

Chęć Przeczytania
No na razie jest mi to obojętne.

Dlaczego?
Wydaje się zbyt realistyczne. Za mało klimatu fantasy na razie Ale pożyjemy zobaczymy.
Atis,
W tym topicu wszyscy natchnieni () będą zapowiadac swoje opowiadania, które w najbliższym czasie ukażą się na forum. Zapowiedź powinna wyglądać mniej więcej tak:

Tytuł
Jak się będzie nazywać

O czym
Do czego nawiązuje, krótkie streszczenie wydarzeń

Fragment, dla zaostrzenia apetytu
Zamieście parę zdań z opowiadanka, żeby zaostrzyć apetyt czytelników

Ew. data zamieszczenia
Niekońecznie trzeba to pisać, ale jeśli komuś się chce...........

Co do czytelników:

Wy piszecie, czy chcecie przeczytać opowiadanie i dlaczego. Wasza tabelka będzie wyglądać tak:

Tytuł
Tu wpisujecie tytuł opowiadania, na temat którego chcecie się wypowiadać

Chęć przeczytania
Tak, nie, z chęcią, żartujesz sobie (tak/nie), itp.

Dlaczego?
Dlaczego chcecie przeczytać. Uzasadnijcie. Jak nie potraficie, napiszcie:
Nie mam zdania.

No, to narazie tyle. I proszę, nie piszcie OT. Pragnę aby ten temat był czysty. Wszelkie OT będą usuwane.


A teraz ja coś zapowiem.

Tytuł
Na razie jeszcze nie wiem. Kiepsko u mnie z wymyślaniem tytułów

O czym
O moim pierwszym spotkaniu ze światem DMC........

Fragment, dla zaostrzenia apetytu
"[...]Leżałam sobie na łóżeczku, czytając książkę, od której mózg wypływał mi uszami ("Ten Obcy"). Nagle zgasło światło. Cholera, myślę sobie. Jednak to wyrwało mnie od czytania książki.....Bogu dzięki. Wyjęłam latarkę z szafeczki przy łóżku i włączyłam ją. Pierwsze co zrobiłam, odruchowo, to machnęłam latarką w stronę okna. Trzeba wspomnieć, że moja latarka obejmuje światłem dość dużą powierzchnię. Prawie zemdlałam po tym co zobaczyłam. Ktoś siedział na parapecie[...]"

A kto tam siedział tego sama jeszcze nie wiem.

Zawsze chciałam napisać takie opowiadanie. Było sporo wcześniejszych wersji, ale były do chrzanu.

Jeśli chcecie przeczytać takie opowiadanie to piszcie, tylko wedłóg powyższego wzoru.
Wczytywanie...