[DS 1]Problem z mostem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_DS Leader*,
W jednym z pomiesczeń w zamku uwięziony jest król, jeżeli zaczniesz z nim rozmawiać,da ci jakiś przedmiot {już nie pamiętam jaki } i wtedy powinno wszystko działać.
Ayu,
Musisz posiadac taki jeden questowy item ktory dostajesz od uwiezionego krola. item wyglada jak taki trojkacik z pustym kółeczkiem w srodku. uwolnij krola, wez item i powinno zadzialac
Arthos,

Użytkownik Rincewind dnia Dec 31 2006, 01:23 PM napisał

To jest ten fragment, gdzie wokół tego gwiezdnego czegoś mamy pełno skrzynek? Jeśli tak, to zdaje mi się, że most opuszczał sie automatycznie, bo nawet filmik do tego był. Zdaje się, że trzeba było opróżnić wszystkie skrzynki.

Słabo to jednak pamiętam... .

[post="52229"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ten moment jest przed wejściem do tej komnaty ze skrzyniami, do opuszczenia mostu służy przycisk jednak gdy wciskam go nic się nie dzieje
Rincewind,
To jest ten fragment, gdzie wokół tego gwiezdnego czegoś mamy pełno skrzynek? Jeśli tak, to zdaje mi się, że most opuszczał sie automatycznie, bo nawet filmik do tego był. Zdaje się, że trzeba było opróżnić wszystkie skrzynki.

Słabo to jednak pamiętam... .
Arthos,
Mam pewien problem, gdy jestem już blisko komnaty gwiazd trafiam na gwiezdny mechanizm który po uruchomieniu powinien opuścić most i umożliwić mi przejście dalej, lecz gdy klikam nie niego nic się nie dzieje, co robię źle ? Mam wersję 1.11 PL

Z góry dzięki za pomoc
Wczytywanie...