Paladyn - co wazne a co nie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_michał*,
Piszą niektórzy że szpon beliara jest najlepszą bronią białą w grze. Tak ale dla palladyna bo jest jeszcze lepsza. A mianowicie jednoręczne ostrze na smoki czy jakoś tak można je zdobyć jak posiadasz receptórke na tą broń i jesteś łowcą smoków. Wykuję ją dla ciebie specjalnie bennet
Konto usunięte (4),
Większość najlepszych broni pod koniec gry to bronie dwuręczne.
Bronie jednoręczne byłyby dobre, ale w Gothic II nie ma jeszcze tarcz. Lepiej walić czymś ciężkim, a porządnie.
Kruk.,
Gra na kodach jest denna .
Najlepsze są bronie jednoręczne ponieważ są szybsze.
Gość_Peters98*,
Słuchajcie, chciałbym się o coś zapytać. Otóż jestem paladynem w V rozdziale mam 60 % broni jednoręcznej, 30% broni dwuręcznej, 10% kuszy i łuków, 40 siły, 25 many, 15 zręczności, 18 level i 45 punktów nauki. Na co powinienem rozdawać punkty nauki? A i jeszcze walczę kiepskim ostrzem magicznym powiedzcie też jaki miecz pozyskać i ile on wymaga siły:) Z góry dzięki.
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia czw, 28 lut 2008 - 23:30 napisał

Na początku nazywa się "kiepskie magiczne ostrze", a po pierwszej ofierze w kaplicy "błogosławione ostrze magiczne"
Jak dla mnie broń sprawuje się średnio. Szkoda że w dodatku nie ma żadnych bonusów do walki.


Ammon jeśli to ma być Święty Kat, to będzie Miecz Zakonu. Tak jak ty mówisz to będzie Gniew Innosa

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik DekardKein dnia wto, 12 sie 2008 - 19:51 napisał

Albo wykuć je ucząc się umiejętności u Harada na farmie Onara. Pamiętam, że wykułem tam odjechany miecz dwuręczny na smoki.


Pierwsze Primo: Harad nie jest na Farmie Onara

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik DekardKein dnia śro, 13 sie 2008 - 15:30 napisał

Oj chyba nie ja grałem Paladynem i go używałem....


Drugie Primo: bo grałeś na kodach. Miecz legalnie można zdobyć tylko ŁS
DekardKein,
Oj chyba nie ja grałem Paladynem i go używałem....
^ZORG,
Pewnie ten zapisany w alm. z piwnicy w klasztorze - ten jest tylko dla ŁS
DekardKein,
Albo wykuć je ucząc się umiejętności u Harada na farmie Onara. Pamiętam, że wykułem tam odjechany miecz dwuręczny na smoki.
razor,
Ale tylko w GII, w NK można znaleść lepsze bronie białe
^ZORG,
Jak dla mnie święty kat to najlepsza broń dla paladyna.
Pyjak,
W NK nie byłem jeszcze paladynem ową broń pamiętam z G2 i nieźle się sprawowała w moich rękach ;]
Ammon,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia czw, 28 lut 2008 - 23:24 napisał

Miecz na początku nie pamiętam jak się nazywa ale na końcu Święty Kat - niezła broń

Na początku nazywa się "kiepskie magiczne ostrze", a po pierwszej ofierze w kaplicy "błogosławione ostrze magiczne"
Jak dla mnie broń sprawuje się średnio. Szkoda że w dodatku nie ma żadnych bonusów do walki.
Pyjak,
Miecz na początku nie pamiętam jak się nazywa ale na końcu Święty Kat - niezła broń
Pretor99,
Szpon Beliara to najlepsza broń biała jaka jest spotykana w grze tylko jest problem z tym, że podczas walki ostatniej obrażenia od błyskawicy są zadawane tobie, a nie bossowi. Więc opłaca się nauczyć trochę więcej siły na jakąś porządną broń. Jak choćby miecz dwuręczny, który można kupić u Harada jak jest się palladynem. Nie pamiętam nazwy.
diego13,
Szpon Beliara jest dobry zwłaszcza daje czadu z tym swoim piorunem ale znajdziesz o wiele lepsze bronie.
Kręgów może cie chyba nauczyc Albrecht czy jakos tak. Znajduje się on w ratuszu w Górnej części miasta khorinis.

Inwestuj w siłe w w sztuke walki


Pozdrawiam
Gość_mag wody*,

Użytkownik Beny.rac dnia sob, 30 gru 2006 - 20:42 napisał

Witam,

Własnie gram W noc kruka  paladynem i mam pytano :

Gdzie sie moge nauczyc jakis czarow - mam 0 krag magi

Korzystam tylko ze zwojow ale chyba mozna paladyna wyszkolic w czarach z tego co czytałem 
Obecnie mam 72 siły i 62 % bron dwureczna i korzystam z broni Szpon B...

Moje pytanko czy ta bron starczy w 4 , 5 rozdziale czy warto inwestowac nadal w siłe ???
Obecnie za 5 siły musze dac 15 punktow ???

Czekam na odp 
ups  moze jais mod to przeniesc do działu noc kruka 

[post="52193"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


[COLOR=red] wpisz b marvin b i f2 a potem wpisz i ch, pojawisie gosciu ktury cie uczy

Archol,
To oczywiste. Bronie jednoręcznie z reguły zadają mniejsze obrażenia od dwuręczniaków, są za to szybsze.
Lamer,
gdzies czytalem, ze dmg szponu jest mniejszy jako bron 1 reczna, a jezeli bron 2 reczna ~~
diego19,
Czy ja wiem chyba kiedyś znalazłem wyrąbaną broń w kosmos ale mi sie zacięło i musiałem resetować a nie zapisałem:(
Xingu,
Mag może używać run paladyna (wiem bo sam tak miałem), ale paladyn nie może używać run maga.

A co do autora, to Szpon Beliara jako broń dwuręczna to beznadziejne rozwiązanie. Szpon ma taką samą siłę jak jest jednoręczny i jak jest dwuręczny, ale jako jednoręczny szybciej i jest lepszy od dwuręcznego.

(Nie znajdziesz lepszej broni białej od szponu!)
Wczytywanie...