Serce smoka poszukiwane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Beny.rac,
Gram paladynem - hmmm co mi szkodzi spróbuje pokonac ta bestie

a wiec to smok kamienny a tak sie składa ze mam przyzywanie domona tylko nie wiem gdzie moge popcorn dostac

A wiec idem grac dzieki za pomoc;)


Pffff poszło jak z platka

2 smoczki zabił demon a 2 ja:D

Hmm dzieki wielkie za porady
Dany,
A kim grasz, wojownikiem? Raczej powinieneś mieć łatwo, twoją domeną jest tłuczenie w zwarciu. To mag ma najczęściej przewalone, bo czary są za słabe. Możesz na przyspieszeniu podbiegać do niego i ciąć. Gdy odleci, to szybko biegniesz za nim, by być koło niego jak wyląduje. Wtedy nie będzie mógł na ciebie ziać ogniem. Albo znajdź sobie zwój przyzwania demona i kup popcorn.
WieŻę miał pod sobą smok kamienny, stał sobie w dużej jaskiNI. Ognisty jest w kraterze wulkanu.
Beny.rac,
Łatwo sie mówi jak mu sie energia ładuje sama;/

chyba mam za slaba bron albo za mało siły bo nie umiem pokonać tego smoka

Ale jest to smok albo ognisty albo kamienny
Raphagorn,
Żeby wpisać kod, włączasz ekran atrybutów i umiejętności (B lub S, chyba że masz zmienione sterowanie), wklikujesz na klawiaturze MARVIN i wyłączasz ekran atrybutów i umiejętności (ponownie wciskasz B lub S). W prawym górnym rogu ekranu powinien się pojawić jakiś napis (nie pamiętam jaki ). Następnie wciskasz F2 i w okienko, które ci się pojawiło, wpisujesz kod poprzedzony słowem "insert" i wciskasz Enter (np. jak chcesz wpisać kod na serce kamiennego smoka to wpisujesz "insert ITAT_ROCKDRAGONHEART", nie musi być wielkimi literami). A którego smoka serce sobie "wykodujesz" to już bez różnicy.
Dany,
Nie, wystarczy, że pójdziesz do smoka, z którym już rozmawiałeś i go zatłuczesz, to raczej łatwe. Nie wiem o którego ci chodzi, bo nie rozumiem wyrazów "wierza", "jaski".
Beny.rac,
Ale jak mam wpisac ten kod ???

Smoka nie umie pokonac hmmm sam nie wiem jaki on był był w wierzy tzn w jaski a pietro nizej był demon ktorego znalazłem jak otworzyłem tajemne dzwi ???

Nie pozostaje mi nic innego jak kod bo inaczej bede musiał przechodzic gierke od nowa

Ile mieliście siły i jaka bron jak pokonaliscie 1 smoka???

Bo u mnie marnie 26 level - bron szpon beliara czy jakos tak siła 72 bron dwuręczna mistrz
Raphagorn,
Albo pokonasz tego pierwszego smoka, albo będziesz musiał użyć kodów... Kody na serca smoków to:
ITAT_ICEDRAGONHEART - serce lodowego smoka
ITAT_ROCKDRAGONHEART - serce kamiennego smoka
ITAT_SWAMPDRAGONHEART - serce bagiennego smoka
ITAT_FIREDRAGONHEART - serce ognistego smoka
Chociaż nie polecam używania kodów bo to psuje przyjemność grania
Beny.rac,
Witam,
Jestem na tym forum nowy wiec znaczne od przedstawienia sie na imie mam Daniel i lubie popykac w RPG czasem

Kilka dni temu znalazłem te forum bo miałem problem z przejsciem pewnej misji w Nocy kruka i znalazłem rozwiazanie dzieki forum


Otoz moj problem polega na tym ze uaktywnilem raz oko inosa aby walczyc z jednym ze smokow ale niestety nie dałem mu rady wiec poszedłem dalej - teraz aby ponownie uzyc oka inosa potrzebuje serce ktorego nie mam (zapisałem save ale potem znowu na niego zapisałem ciag dalszy gry wiec wczesniejszego sava nie mam .

Chce teraz pokonac smoka na bagnach bo jest kilka kolesi ktorzy mi pomoga wiec powinismy dac rade...


Z kad moge wsiasc jakies serce smoka

Prosze o pomoc w tej sprawie

Urzekła mnie twoja historia. Zmieniam temat.
Wczytywanie...